Konflikt pomiędzy Adrianem Polakiem i Arkadiuszem Tańculą przez wielu jest uważany za najbardziej interesujący na gali FAME Friday Arena 2. Kto wygra walkę Polak vs Tańcula?

Typy na Polak vs Tańcula - FAME Friday Arena 2

Typy na Polak vs Tańcula, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Arkadiusz Tańcula błyskawicznie powróci do klatki, bowiem swój ostatni pojedynek stoczył 2 września na gali FAME MMA 19. Wygrał wtedy przez jednogłośną decyzję z Amadeuszem Ferrarim. Przerwa Polaka była natomiast znacznie dłuższa. Polański po raz był widziany w klatce w listopadzie zeszłego roku, kiedy to pokonał na punkty Patryka "Patrykosa" Domke.

Obaj zawodnicy jak zawsze zapowiadają niesamowitą bitwę i brutalne skończenia. Patrząc jednak na styl jaki prezentują, naszym zdaniem walka ta potrwa pełen dystans. Trzy ostatnie walki, zarówno Polaka, jak i Tańculi, kończyły się na punkty. Przewidujemy, że również i w tym starciu zobaczymy dużo ostrożności i kalkulacji z obu stron i finalnie o wyniku zadecydują sędziowie.

TYP: Pełen dystans
KURS: 1.45

Kursy na Polak vs Tańcula

Kursy na Polak vs Tańcula, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy widzą w tej walce swojego zdecydowanego faworyta. Jest nim Arkadiusz Tańcula. Kurs na wygraną 34-latka wynosi 1.45, natomiast zwycięstwo Adriana Polaka zostało oszacowane na 2.45.

Polak vs Tańcula - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Polak vs Tańcula są dostępne wyłącznie w firmie Betclic. Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Galę FAME Friday Arena 2 można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Zakłady na walkę Polak vs Tańcula znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Polak vs Tańcula - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Polak vs Tańcula? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.