Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs Krystian „Krycha” Wilczak, czyli trzecie starcie karty walk gali FAME MMA 11. Między zawodnikami był realny konflikt, dzięki czemu kibice mogli być pewni, że również w klatce nie zabraknie emocji w ich bezpośrednim pojedynku.

Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs Krystian „Krycha” Wilczak FAME MMA 11

Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs Krystian „Krycha” Wilczak na FAME MMA 11, czyli do tej walki miało dojść... nieco wcześniej. Pierwotnie pojedynek Sasha vs Krycha był zaplanowany na wcześniejszą galę, jednak reprezentant Teamu Króla nabawił się kontuzji, w związku z czym wypadł z karty walk. Walka Sasha vs Krycha niesie bowiem za sobą tyle emocji, że organizatorzy postanowili wrócić do tego pomysłu i zorganizowali ich pojedynek na gali FAME MMA 11.

Kto wygrał walkę Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs Krystian „Krycha” Wilczak?

O tym, kto wygrał walkę Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs Krystian „Krycha” Wilczak, przekonaliśmy się sobotniego wieczora. Ich pojedynek zaplanowany był jako trzeci na karcie walk, więc dość szybko dowiedzieliśmy się, kto okazał się górą w tym pojedynku. Bukmacherzy większe szanse na wygraną dawali Wilczakowi. Trudno się temu dziwić – Sasha to debiutant, dodatkowo twierdził, że nie trenuje zbyt wiele.

Zakłady bukmacherskie Betclic, oficjalny sponsor gali, na triumf Wilczaka wystawił kurs w wysokości 1.28, dzięki czemu był on jednym z największych faworytów całej gali.

Zobacz także – jak działa aplikacja Betclic?

Wynik walki Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs Krystian „Krycha” Wilczak

Wynik walki Sasha vs Krycha wzbudzał więc sporo zainteresowania. Podczas gali FAME MMA 11 tak dobrano pojedynki, że między bohaterami poszczególnych starć nie ma szczególnie złej krwi czy szeroko pojętych konfliktów. W przypadku walki Sasha vs Krycha było jednak tak, jak życzą sobie tego fani „dymów”. Obaj nie szczędzili sobie wyzwisk na konferencjach czy podczas wywiadów, więc również wynik walki Sasha vs Krycha wzbudzał ciekawość.

Opis walki Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs Krystian „Krycha” Wilczak

Opis walki Sasha vs Wilczak, czyli co się działo? Pierwsza runda przebiegała w stójce. Krycha mądrze obijał wykroczną nogę swojego rywala, a dodatkowo Sasha nabawił się kontuzji nogi. W drugiej rundzie również w stójce celniej trafiał Wilczak, a na minutę przed końcem obalił swojego przeciwnika.

W połowie trzeciej rundy Krycha obalił rywala, który złapał gilotynę. Mimo trzymania techniki z całej siły, nie zdołał poddać rywala. Ostatecznie walka trwała pełen dystans, a sędziowie wskazali niejednogłośny triumf Wilczaka.

Krystian „Krycha” Wilczak pokonał Aleksandra “Sashę” Muzheiko przez niejednogłośną decyzję sędziów

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 11: