Sylwester Wardęga vs Danny Ferreri, czyli walka, która rzutem na taśmę wskoczyła do karty walk FAME MMA 11. Wszystko ze względu na kontuzję Wardęgi. Czy nowy przeciwnik zaskoczył popularnego YouTubera?

Sylwester Wardęga vs Danny Ferreri FAME MMA 11

Pierwotnie rywalem Wardęgi miał być Wojtek z WIP Bros. Wardęga nabawił się jednak kontuzji, która wyklucza go z walki w formule MMA. Może jednak zawalczyć w boksie i właśnie w takiej formule odbył się pojedynek Sylwester Wardęga vs Danny Ferreri. Panowie mają za sobą internetową dramę, więc ich starcie z pewnością niosło za sobą pewną historię.

Kto wygrał walkę Sylwester Wardęga vs Danny Ferreri?

To, kto wygrał Sylwester Wardęga vs Danny Ferreri, okazało się w sobotę na gali FAME MMA 11. Wcześniej można jednak postarać się przewidzieć rezultat tego pojedynku, typując jego przebieg na stronie Betclica. Oficjalny sponsor gali faworyta widział w Wardędze – kurs na jego wygraną wynosił 1.50.

Galę FAME MMA możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Wynik walki Sylwester Wardęga vs Danny Ferreri

Biorąc pod uwagę wynik walki Sylwester Wardęga vs Danny Ferreri, trzeba pamiętać o tym, że był to pojedynek w formule bokserskiej. Zakończenie pojedynku przed czasem wydawało się więc znacznie mniej prawdopodobne, niż gdyby była to walka w formule MMA. Wszystko ze względu na kontuzję Wardęgi, który podczas przygotowań zerwał więzadło w kolanie i boks to jedyny sport, w którym mógł wystąpić na tego typu gali.

Opis walki Sylwester Wardęga vs Danny Ferreri

Pierwsza runda - awantura pierwszej klasy! Ferreri mocno ruszył, atakując od początku swojego rywala. Wardęga również odpowiadał, jednak na jego twarzy pojawiła się krew z powodu rozbitego nosa. Ewidentnie było widać również, że Wardęga miał problem z poruszaniem się z powodu kontuzji kolana, o której było wiadomo już przed walką.

Początek drugiego starcia - Wardęga liczony z powodu odwrócenia się do rywala. Chwilę później był o krok od przegranej przed czasem, jednak utrzymał się w pojedynku i odpowiadał ciosami. Po chwili sytuacja się wyrównała - Ferreriemu został odjęty punkt z powodu uderzeń po komendzie "stop".  Mimo skrajnego wyczerpania i rozbitej twarzy, Wardęga zadawał mocne ciosy, a jego rywal był coraz bardziej zmęczony.

Jak się okazało, Wardęga nie wyszedł do trzeciej rundy. Noga nie wytrzymała, a pojedynek wygrał Ferreri, który wziął walkę na kilka dni przed galą.

Danny Ferreri pokonał Sylwestra Wardęgę przez TKO (kontuzja), runda 3

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 11: