Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „Miły Pan” Kołaczyński, czyli jedna z tych walk, o których uczestnikach, jeśli chodzi o sporty walki, wiadomo było tyle, co nic. Kto okazał się górą w starciu rapera z muzykiem disco polo?

Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „Miły Pan” Kołaczyński FAME MMA 11

O tym, że walka Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „Miły Pan” Kołaczyński dojdzie do skutku, dowiedzieliśmy się na pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 11. Pierwotnie rywalem Smolastego, którego debiut w klatce ogłoszono wiele miesięcy temu, miał być ktoś inny. Ostatecznie do walki wskoczył Miły Pan, który – podobnie jak raper – nie miał wcześniej wiele styczności ze sportami walki.

Kto wygrał walkę Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „Miły Pan” Kołaczyński?

To, kto wygrał walkę Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „Miły Pan” Kołaczyński, okazało się późnym wieczorem w sobotę na gali FAME MMA 11. Zanim jednak poznaliśmy triumfatora tego pojedynku, mogliśmy wytypować jego zwycięzcę. Zakłady bukmacherskie Betclic, oficjalny sponsor gali, faworyta widzieli w osobie Smolastego, wystawiając na jego wygraną kurs 1.45.

Galę FAME MMA możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Wynik walki Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „Miły Pan” Kołaczyński

Mimo tego, że pojedynek na papierze miał faworyta, trudno było przewidzieć wynik walki Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „Miły Pan” Kołaczyński. Obaj przygotowywali się od niedawna. Smolasty trenował pod okiem trenera Norberta Daszkiewicza, a jego sparingpartnerem był między innymi Sylwester Wardęga. Znacznie mniej wiadomo było o treningach Kołaczyńskiego.

Opis walki Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „Miły Pan” Kołaczyński

Ich walka to... jeden wielki chaos. Sporo stójki, trochę parteru, a o zwycięstwie przesądziła kontuzja. Smolasty nabawił się bardzo groźnie wyglądającej kontuzji prawego kolana, w związku z czym nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Piotr „Miły Pan” Kołaczyński pokonał Norberta „Smolastego” Smolińskiego przez TKO (kontuzja), runda 1

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 11: