Miły Pan w FAME MMA, czyli czas na przedstawiciela disco polo w największej organizacji MMA na świecie. Co wiadomo o popularnym wokaliście?

Kim jest Miły Pan?

Kim jest Miły Pan, pomyślała zapewne większość ludzi śledzących FAME MMA, gdy okazało się, że zawalczy on na gali z numerem 11. Jest to polski wokalista, który wykonuje muzykę przypominającej disco polo i dance. Właśnie kolejne hity sprawiły, że mężczyzna stał się niezwykle popularny.

Miły Pan imię i nazwisko

Jak nazywa się Miły Pan? Imię i nazwisko mężczyzny to Piotr Kołaczyński.

Miły Pan wiek, waga, wzrost

Równie ciekawą kwestią jest to, ile lat ma Miły Pan. Jeśli chodzi o wiek, piosenkarz urodził się w 1996 roku w Warszawie. Rocznikowo ma więc 25 lat. Takie informacje, jak wzrost czy waga poznaliśmy przy okazji jego walki na FAME MMA 11. Jak się okazało, jego wzrost to 177 centymetry. Jego pojedynek został zakontraktowany w kategorii lekkiej.

Miły Pan disco polo

Miły Pan disco polo, czyli właśnie to, z czego jest znany. Popularność Kołaczyńskiemu przyniosły takie hity, jak Małolatki, Królowa czy Musisz się starać. Tym samym Miły Pan jest niezwykle rozpoznawalnym artystą, jeśli chodzi o gatunek disco polo, a na jego koncerty przychodzą tłumy fanów jego twórczości.

 

 

Miły Pan FAME MMA

Miły Pan w FAME MMA, czyli... tego chyba nikt się nie spodziewał. Przedstawiciel disco polo zawalczył na FAME MMA 11, a jego rywalem był Smolasty, czyli raper. Pierwotnie wydawało się, że Smolasty zawalczy z kimś innym, więc można domniemać, że Miły Pan wskoczył do tego pojedynku niejako na zastępstwo.

Miły Pan walka

Walka Miły Pan vs Smolasty zapowiadała się więc niezwykle ciekawie. Faworytem wydawał się Smolasty, jednak zarówno o umiejętnościach rapera, jak i jego przeciwnika nie było wiadomo zbyt wiele. W sieci pojawiały się jednak opinie, że gdyby Miły Pan wygrał ze Smolastym, dla rapera byłaby to spora wpadka wizerunkowa.

Jak się okazało, Miły Pan faktycznie wygrał. Smolasty nabawił się kontuzji kolana w pierwszej rundzie i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Miły Pan MMA

O tym, czy i jak Miły Pan trenował przed debiutem w MMA, nie wiadomo zbyt wiele. Po pojedynku okazało się, że do startu trenował w warszawskim klubie Legia Fight.

Miły Pan dziewczyna

Czy Miły Pan ma dziewczynę? Takie pytanie z pewnością zadają sobie jego fanki. Wygląda na to, że mężczyzna aktualnie jest singlem. W przeszłości związany był z Angeliką Żmijewską, wokalistką grupy Top Girls, jednak para rozstała się w lutym 2021 roku.

Miły Pan Instagram

Miły Pan udziela się na Instagramie pod nazwą „najmilszypan”. Konto wokalisty obserwuje blisko 100 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.