Smolasty to kolejny z przedstawicieli rapu, który spróbował swoich sił na FAME MMA. Co wiadomo o jednym z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia w naszym kraju?

Kim jest Smolasty?

Kim jest Smolasty? Kto to Smolasty? Jeśli ktoś śledzi polską scenę hip-hopu, z pewnością doskonale zna odpowiedzi na te pytania. Smolasty jest bowiem niezwykle popularnym raperem, który przebojem wdarł się na rynek. Z jego popularności postanowili skorzystać szefowie FAME MMA i zakontraktowali go do swojej federacji – najpierw w roli artysty, który grał koncert na gali, a następnie już jako zawodnika.

Smolasty imię i nazwisko

Smolasty to oczywiście pseudonim popularnego rapera. Jak ma na imię Smolasty? W rzeczywistości mężczyzna nazywa się Norbert Smoliński.

Smolasty wiek, waga, wzrost

Kolejnym aspektem, który z pewnością ciekawi wielu fanów muzyka, jest to, ile Smolasty ma lat. Jeśli chodzi o wiek, Smolasty urodził się w 1995 roku w Warszawie. Jeśli chodzi o wzrost, Smolasty mierzy 182 centymetry. Waga, w jakiej wystąpi w swoim debiutanckim pojedynku na MMA, to kategoria lekka, czyli do 70 kilogramów.

 

 

Smolasty rap

Smolasty rap, czyli coś, z czego mężczyzna jest znany. Szerszej publiczności dał się poznać w 2014 roku, debiutując na scenie. Jego debiutanckim mixtape w 2016 roku był album Mr Hennesy. Rok później został członkiem projektu Młode Wilki Popkillera 5. W 2018 roku otrzymał nominację do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za fonograficzny debiut roku.

Jego albumu, jak Fake Love czy Pełnia sprzedały się w wielotysięcznych nakładach. W 2019 roku odebrał złotą płytę za sprzedaż albumu Fake Love.

Smolasty FAME MMA

Smolasty w FAME MMA zadebiutował, grając koncert na gali z numerem 10. Ogłosił wówczas, że na FAME MMA 11 wystąpi w klatce już jako zawodnik. Organizatorzy po kilku miesięcy poinformowali, że jego rywalem będzie przedstawiciel disco polo, Miły Pan.

Smolasty walka

Smolasty walka, czyli czy mężczyzna wcześniej już walczył? Występ na FAME MMA 11 był dla niego debiutancki, jeśli chodzi o formułę MMA. Czy Smoliński w przeszłości bił się na ulicy i w takiej „formule” toczył pojedynki? Tego nie wiadomo. Nie ulega wątpliwości, że nawet jeśli, to występy w klatce są zupełnie czymś innym, gdyż dochodzi do nich stres związany ze świadomością bycia oglądanym przez setki tysięcy osób.

Jak się okazało, Smolasty w debiucie przegrał. Nabawił się groźnej kontuzji kolana już w pierwszej rundzie i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Smolasty MMA

Smolasty do debiutu w MMA przygotowywał się w warszawskim klubie 5D GYM CLUB pod okiem trenera Norberta Daszkiewicza. Jego klubowym kolegą jest między innymi Sylwester Wardęga, kolejny z zawodników FAME MMA.

Bilans Smolastego w MMA wynosi 0-1.

Smolasty dziewczyna

Czy Smolasty ma dziewczynę? To pytanie z pewnością zadają sobie fanki popularnego rapera. Smolasty przez dłuższy czas był związany z piosenkarką Honoratą Skarbek. Od dłuższego czasu na jego mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia z Oliwką Brazil, początkującej raperki. Czy Smolasty i Oliwka są parą? Jak przyznał raper, łączy ich tylko i wyłącznie przyjaźń.

Smolasty Instagram

Smolasty jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, w tym między innymi na Instagramie. Jego konto o nazwie "smolasty" śledzi blisko 285 tysięcy obserwujących.

Smolasty Tik Tok

Smolasty, jak na twórcę w dzisiejszych czasach przystało, jest aktywny również na Tik Toku. Na tym portalu można znaleźć go pod nazwą „smolastyofficial”. Filmiki na jego kanale polajkowano łącznie blisko siedem milionów razy.


Jak nazywa się Smolasty?
Smolasty to Norbert Smoliński.
Ile lat ma Smolasty?
Smolasty urodził się w 1995 roku.