Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs Piotr „Popo” Węgrzyn, czyli walka FAME MMA 11, w której kursy wystawione przez bukmacherów prawdopodobnie dziwiły najbardziej. Kto wygrał ten pojedynek?

Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs Piotr „Popo” Węgrzyn FAME MMA 11

Dlaczego dziwiły? Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs Piotr „Popo” Węgrzyn na FAME MMA 11 zadebiutowali w klatce w walce na zasadach MMA. Tymczasem sporym faworytem bukmacherów był Popo, aktualnie jeden z najpopularniejszych streamerów w Polsce. Węgrzyn miał co prawda posiadał przewagę kilogramów nad swoim rywalem, jednak można było domniemać, że gdy dojdą do tego stres czy brak obycia w klatce, przewaga gabarytów mogła zejść na drugi plan.

Kto wygrał walkę Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs Piotr „Popo” Węgrzyn?

To, kto wygrał walkę Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs Piotr „Popo” Węgrzyn, okazało się w sobotę na gali FAME MMA 11. Wcześniej mogliśmy postarać się przewidzieć przebieg pojedynku. Na uwagę z pewnością zasługiwał wysoki kurs na Magdziarza – 2.50, który wcześniej był jeszcze wyższy. Mixer przygotowywał się do walki w klubie Ankos MMA Poznań i biorąc pod uwagę fakt, że presja bez wątpienia ciążyła na jego rywalu, niektórzy zastanawiali się, czy nie pokusi się on o sprawienie niespodzianki.

Zobacz także – jak działa aplikacja Betclic?

Wynik walki Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs Piotr „Popo” Węgrzyn

Wynik walki Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs Piotr „Popo” Węgrzyn ciekawił wielu kibiców. Popo jest bowiem aktualnie na fali wznoszącej, jeśli chodzi o popularność. Jego streamy śledzi dziesiątki tysięcy widzów, którzy są jego wiernymi fanami. Mógł liczyć na ogromny doping również podczas samego pojedynku.

Opis walki Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs Piotr „Popo” Węgrzyn

W pierwszej rundzie Popo był bliski skończenia walki przed czasem. Zyskał korzystną pozycję w parterze, uderzając rywala ciosami z góry. Mixer przetrwał jednak kryzys i pojedynek wrócił do stójki. Runda dla Węgrzyna, który miał nad swoim przeciwnikiem przewagę warunków fizycznych, zwłaszcza jeśli chodzi o kilogramy.

Drugie starcie było bardzo spokojne, a na minutę przed końcem Popo skutecznie obalił rywala. Rozbił go tam ciosami i sędzia przerwał pojedynek.

Piotr „Popo” Węgrzyn pokonał Mikołaja „Mixera” Magdziarza przez TKO, runda 2

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 11: