Marcin Dubiel vs Wojciech „Ojwojtek” Przeździecki, czyli pojedynek, którego... pierwotnie miało nie być na karcie walk FAME MMA 11. Ostatecznie jednak Dubiel wskoczył do walki na kilka tygodni przed galą. Czy faworyt wygrał w sobotę?

Marcin Dubiel vs Wojciech „Ojwojtek” Przeździecki FAME MMA 11

Pierwotnie Wojtek z WIP Bros miał zawalczyć z Sylwestrem Wardęgą. Ten nabawił się jednak kontuzji i wystąpił w walce bokserskiej, a do karty walk wskoczył Dubiel. Nie ulegało wątpliwości, że to właśnie on był faworytem tego starcia, mimo faktu, że nie ma za sobą pełnego okresu przygotowawczego. Dubiel walczył wcześniej już dwukrotnie w klatce FAME MMA, co z pewnością było jego ogromnym atutem.

Kto wygrał walkę Marcin Dubiel vs Wojciech „Ojwojtek” Przeździecki?

O tym, kto wygrał walkę Marcin Dubiel vs Wojciech „Ojwojtek” Przeździecki, przekonaliśmy się pod koniec sobotniej gali. Pojedynek Dubiel vs Wojtek z WIP Bros był bowiem przedostatnim na karcie walk. Bukmacher Betclic nie miał wątpliwości, kto był faworytem tego starcia. Kurs na wygraną Dubiela wynosił 1.15 i był on jednym z największych faworytów całej gali.

Zobacz także – jak działa aplikacja Betclic?

Wynik walki Marcin Dubiel vs Wojciech „Ojwojtek” Przeździecki

Wynik walki Marcin Dubiel vs Wojciech „Ojwojtek” Przeździecki na papierze wydawał się prosty do wytypowania. I faktycznie - Dubiel zgodnie z przewidywaniami szybko, łatwo i przyjemnie poradził sobie ze swoim przeciwnikiem, wygrywając przed czasem.

Opis walki Marcin Dubiel vs Wojciech „Ojwojtek” Przeździecki

Wojciech „Ojwojtek” Przeździecki starał się trafić w stójce, jednak robił to bardzo chaotycznie. Dubiel kilkukrotnie obalił swojego przeciwnika, a ostatnie obalenie w pierwszej rundzie okazało się decydujące. Wówczas bowiem rozbił swojego przeciwnika ciosami w parterze i wygrał swoją drugą walkę w FAME MMA.

Marcin Dubiel pokonał Wojciecha „Ojwojtek” Przeździeckiego przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 11: