Arkadiusz Tańcula vs Marcin Malczyński, czyli starcie, na które mało kto by wpadł, a które organizatorzy postanowili zestawić podczas gali FAME MMA 11. Czy były mistrz wrócił na zwycięską ścieżkę?

Arkadiusz Tańcula vs Marcin Malczyński FAME MMA 11

Dla wielu kibiców i obserwatorów walka Arkadiusz Tańcula vs Marcin Malczyński była sporym zaskoczeniem. Nikt nie spodziewał się bowiem, że szefowie FAME MMA zestawią właśnie tych dwóch zawodników. Obaj po swoich ostatnich pojedynkach mieli sporo problemów. Tańcula, choć pokonał Mateusza Murańskiego, wylądował w szpitalu i jego dalsza kariera stała pod znakiem zapytania ze względu na problemy z nerkami. Z kolei Malczyński błyskawicznie przegrał z Jakubem „Kubańczykiem” Flasem, tracąc mistrzowski pas.

Kto wygrał walkę Arkadiusz Tańcula vs Marcin Malczyński?

O tym, kto wygrał walkę Tańcula vs Malczyński, przekonaliśmy się podczas gali FAME MMA 11. Właśnie w sobotę odbyło się wydarzenie, na którym ten pojedynek się odbył. Na papierze wyglądał na solidne i sportowe zestawienie. Między zawodnikami nie było złej krwi, a obaj chcieli udowodnić coś sobie i kibicom, których ostatnio w różny sposób niejako zawiedli.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Tańcula vs Malczyński, mogliśmy wytypować zwycięstwo jednego z nich u oficjalnego sponsora gali, czyli zakładów bukmacherskich Betclic. Było to jednak co najmniej trudne zadanie i podobnie widzieli to bukmacherzy, wystawiając wyrównane kursy na ten pojedynek.

Zobacz także – jak działa aplikacja Betclic?

Wynik walki Arkadiusz Tańcula vs Marcin Malczyński

Wynik walki Tańcula vs Malczyński dał odpowiedź obu zawodnikom, co dalej z ich karierami w FAME MMA. Tańcula, w związku z kłopotami ze zdrowiem, z pewnością chciał się dobrze zaprezentować również pod względem kondycyjnym. Z kolei Malczyński, który po przegranej z Kubańczykiem wrócił do swojego byłego trenera, na pewno chciał zmazać plamę, jakim była bolesna porażka w walce o pas.

Opis walki Arkadiusz Tańcula vs Marcin Malczyński

Walka Tańcula vs Malczyński zakończyła się bardzo szybko. Malczyński spróbował obalić, ale zrobił to nieskutecznie, co wykorzystał Tańcula najpierw broniąc obalenie, a następnie rozbijając przeciwnika ciosami i kończąc robotę w premierowym starciu.

Arkadiusz Tańcula pokonał Marcina Malczyńskiego przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk FAME MMA 11: