Pojedynek Tomasza Sarary z Errolem Zimmermanem będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych na gali KSW 81. Kiedy zobaczymy walkę Sarara vs Zimmerman? O której godzinie walka Sarara vs Zimmerman?

Sarara vs Zimmerman - kiedy walka

Kiedy starcie Tomasza Sarary z Errolem Zimmermanem? Co-main event, który można typować w LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet), odbędzie się w sobotę 22 kwietnia.

Sarara vs Zimmerman o której godzinie walka?

Organizacja KSW ustaliła kolejność walk na kilka dni przed głównym wydarzeniem w Tomaszowie Mazowieckim. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00. Sarara z Zimmermanem z racji, że w karcie walk KSW 81 mamy aż 20 nazwisk, powinni wejść do oktagonu, nie wcześniej niż o godz. 22:30. Bardziej nastawiamy się jednak na to, że obaj zawodnicy rozpoczną rywalizację po godz. 23:00.

Sarara w KSW

Polak do tej pory stoczył tylko dwie walki w formule MMA. W pierwszym przegrał pierwsze dwie rundy, jednak jego wola walki pozwoliła mu odmienić losy pojedynku, pokonując przed czasem Filipa Bradarica. W kolejnym starciu mierzył się ze znakomitym kickboxerem, Arkadiuszem Wrzoskiem. Walka miała wiele zwrotów akcji, jednak finalnie Sarara przegrał w ostatniej rundzie.

Zimmerman w KSW

Holender to wybitny kickboxer, który ma na koncie między innymi triumf nad Rico Verhoevenem - uważanym przez wielu za najlepszego aktualnie zawodnika K-1 na świecie. W formule MMA doświadczenie Errola jest dość mizerne. Do tej pory stoczył tylko jeden pojedynek, a miało to miejsce aż 15 lat temu! W KSW zadebiutował na gali z numerem 71. W formule K-1 pokonał przed czasem Marcina Różalskiego.

Kiedy jest KSW 81?

Gala KSW 81 odbędzie się już 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim. Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 19:00.

KSW 81 gdzie oglądać?

Galę można obejrzeć wyłącznie w systemie pay-per-view. Dostęp do transmisji KSW 81 można wykupić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest pakiet Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN/mies. Drugą opcją jest wykupienie PPV na oficjalnej stronie kswtv.com – koszt to 40 PLN.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!


O której godzinie walka Sarara vs Zimmerman?
Pojedynek powinien rozpocząć się w okolicach godziny 23:00.
Kiedy jest KSW 81?
Czwarta gala w tym roku odbędzie się w sobotę 22 kwietnia.