Federacja FAME MMA dostarcza mnóstwo contentu dla fanów freak fightów, zaczynając od konferencji, programów typu cage lub face to face po unikalną rozrywkę, jaką jest loża szyderców. Na ostatniej edycji w roku 2022 w rolę komentujących walki w prześmiewczy sposób wcielili się stand-uper Mateusz Socha i YouTuber Tomasz Gimper Działowy. Na wcześniejszych galach w Loży Szyderców mogliśmy zobaczyć m.in. Parisa Platynova, Xayoo, członków Xayoo Industries, Ekipę WK, Boxdela, Frania i ekipę YFL. Jakich niekonwencjonalnych zabawiaczy publiki, którzy wypowiadają się na temat pojedynków z karty walk FAME MMA 17 zobaczymy tym razem?

Kto w Loży Szyderców FAME MMA 17?

Fani dowcipów, cringu i dobrej zabawy podczas największego wydarzenia z udziałem topowych twórców internetowych i influencerów będą bardzo zadowoleni. Organizacja nie zrezygnowała ze specyficznej rozrywki, jaką jest Loża Szyderców. To oznacza, że na najbliższym wydarzeniu 3 lutego po wykupieniu pakiety PPV umożliwiającego oglądanie Loży Szyderców zobaczą nowe twarze. Kto zasiądzie na kanapie w Tauron Arena Kraków? Będzie to ekipa Bungee w składzie: MrDzinold, Bandura i Merghani. To będzie dobre trio! MrDzinold i Bandura walczyli na ostatniej gali. Pierwszy z nich pokonał Szymoola, a drugi z łatwością rozprawił się z Alanem Kwiecińskim.

Z pewnością przed i po walkach pojawiać się będą także zawodnicy oraz specjalni goście. Możliwe, że nawet "potężni włodarze" Fame'u zagoszczą w Loży Szyderców na FAME MMA 17, jak tylko znajdą chwilę czasu.

Gdzie obejrzeć Lożę Szyderców na FAME MMA 17?

Pakiet PPV z dostępem do loży szyderców na FAME MMA 17 można nabyć na oficjalnej stronie internetowej FAME MMA. Koszt dostępu to 39,99 zł. Rozszerzona wersja obejmuje transmisję z gali przez 7 dni oraz możliwość obejrzenia serwisu komentatorskiego, zwanego Lożą Szyderców.

Jak ma się Loża Szyderców FAME MMA 17 do obstawiania walk?

Loża Szyderców ma podtekst wyłącznie humorystyczny, a nie merytoryczny. Nie należy się więc sugerować opiniami i wypowiedziami uczestników Loży podczas obstawiania FAME MMA 17. Warto przypomnieć, że wszystkie walki na gali FAME obstawisz u bukmachera Betclic (zobacz: kod promocyjny betclic). Podczas rejestracji otrzymujesz możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka do 200 PLN!


Kto wystąpi na Loży Szyderców FAME MMA 17?
Zabawiać fanów będą MrDzinold, Bandura oraz Merghani.
Kiedy jest FAME MMA 17?
Gala z numerem 17 odbędzie się 3 lutego 2023 roku.