Federacja FAME MMA dostarcza mnóstwo contentu dla fanów freak fightów, zaczynając od konferencji, programów typu cage lub face to face po unikalną rozrywkę, jaką jest loża szyderców. Na ostatniej edycji w roku 2022 w rolę komentujących walki w prześmiewczy sposób wcielili się stand-uper Mateusz Socha i YouTuber Tomasz Gimper Działowy. Na wcześniejszych galach w Loży Szyderców mogliśmy zobaczyć m.in. Parisa Platynova, Xayoo, członków Xayoo Industries, Ekipę WK, Boxdela, Frania i ekipę YFL. Jakich niekonwencjonalnych zabawiaczy publiki, którzy wypowiadają się na temat pojedynków z karty walk FAME MMA 17 zobaczymy tym razem?

Kto w Loży Szyderców FAME MMA 17?

Fani dowcipów, cringu i dobrej zabawy podczas największego wydarzenia z udziałem topowych twórców internetowych i influencerów będą bardzo zadowoleni. Organizacja nie zrezygnowała ze specyficznej rozrywki, jaką jest Loża Szyderców. To oznacza, że na najbliższym wydarzeniu 3 lutego po wykupieniu pakiety PPV umożliwiającego oglądanie Loży Szyderców zobaczą nowe twarze. Kto zasiądzie na kanapie w Tauron Arena Kraków? Będzie to ekipa Bungee w składzie: MrDzinold, Bandura i Merghani. To będzie dobre trio! MrDzinold i Bandura walczyli na ostatniej gali. Pierwszy z nich pokonał Szymoola, a drugi z łatwością rozprawił się z Alanem Kwiecińskim.

Z pewnością przed i po walkach pojawiać się będą także zawodnicy oraz specjalni goście. Możliwe, że nawet „potężni włodarze” Fame’u zagoszczą w Loży Szyderców na FAME MMA 17, jak tylko znajdą chwilę czasu.

Gdzie obejrzeć Lożę Szyderców na FAME MMA 17?

Pakiet PPV z dostępem do loży szyderców na FAME MMA 17 można nabyć na oficjalnej stronie internetowej FAME MMA. Koszt dostępu to 39,99 zł. Rozszerzona wersja obejmuje transmisję z gali przez 7 dni oraz możliwość obejrzenia serwisu komentatorskiego, zwanego Lożą Szyderców.

Jak ma się Loża Szyderców FAME MMA 17 do obstawiania walk?

Loża Szyderców ma podtekst wyłącznie humorystyczny, a nie merytoryczny. Nie należy się więc sugerować opiniami i wypowiedziami uczestników Loży podczas obstawiania FAME MMA 17. Warto przypomnieć, że wszystkie walki na gali FAME obstawisz u bukmachera Betclic (zobacz: kod promocyjny betclic). Podczas rejestracji otrzymujesz możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka do 200 PLN!

SPRAWDŹ WYNIKI FAME MMA 17

Wynik walki: Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kamil "Szczurek" Łaszczyk
Wynik walki: Sebastian "Alterboy" Fabijański vs Wacław "Wac Toja" Osiecki
Wynik walki: Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka vs Alan "Braveheart" Kwieciński
Wynik walki: Cezary "Czarmagedon" Jóźwik vs Tomasz "Gimper" Działowy
Wynik walki: Michał "Boxdel" Baron vs Paweł Jóźwiak
Wynik walki: Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Piotr "Szeli" Szeliga
Wynik walki: Filip "Filipek" Marcinek vs Robert Karaś
Wynik walki: Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mikołaj "Mixer" Magdziarz
Wynik walki: Wiktoria "Wiki" Jaroniewska vs Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk

Zwiń
Kto wystąpi na Loży Szyderców FAME MMA 17? Zabawiać fanów będą MrDzinold, Bandura oraz Merghani. Kiedy jest FAME MMA 17? Gala z numerem 17 odbędzie się 3 lutego 2023 roku.