Przed nami gala KSW 80, która została zaplanowana na piątek 17 marca. Istotnym elementem całego wydarzenia jest oczywiście oficjalne ważenie. Kiedy ważenie KSW 80? Gdzie obejrzeć ważenie przed KSW 80? Kto na ważeniu KSW 80? O tym dowiemy się z poniższego artykułu.

Wyniki ważenia KSW 80

Wyniki ważenia przed KSW 80 poznaliśmy w czwartek 16 marca na oficjalnym ważeniu. Ważenie dla publiczności odbyło się wieczorem i to właśnie wtedy wszyscy zawodnicy piątkowej karty walk KSW 80 zaprezentowali się na scenie i po raz ostatni przed galą stanęli naprzeciwko siebie, aby spojrzeć sobie w oczy.

Robert Ruchała 65,7 kgLom-Ali Eskijew 65,8 kg
Tom Breese 84,3 kgBartosz Leśko 84,3 kg
Luis Henrique da Silva 92,4 kgOumar Sy 93,5 kg
Michał Michalski 84 kgErikas Golubovskis 84,4 kg
Emilia Czerwińska 56,6 kgYasmin Guimarães 56,3 kg
Wojciech Kazieczko 66,3 kgDanu Tarchila 65,4 kg
Bartłomiej Gładkowicz 93,2 kgDamian Piwowarczyk 93,5 kg
Kacper Koziorzębski 77,5 kgBorys Borkowski 77,6 kg
Kamil Szkaradek 63 kgPatryk Chrobak 62,8 kg
Mateusz Janur 84,2 kgAndi Vrtačić 84 kg

Kiedy ważenie KSW 80?

Kiedy ważenie KSW 80? Ważenia przed galami sportów walki zazwyczaj odbywają się dzień przed głównym wydarzeniem. Nie inaczej jest w przypadku organizacji KSW. Jako że gala, którą w pełni możemy typować u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna) została zaplanowana na 17 marca, ważenie zobaczyliśmy w czwartek 16 marca. Jak powszechnie wiadomo, to czy zawodnicy wypełnili limit wagowy okazało się na porannym ważeniu zamkniętym dla publiczności. Wieczorna ceremonia ważenia, na której zobaczyliśmy kibiców została zaplanowana na godzinę 18:00.

Gdzie ważenie KSW 80?

Gdzie ważenie KSW 80? Lokalizacja ważenia przed KSW 80 jest już znana. Odbyło się ono w Centrum Kultury Muza przy ulicy Armii Krajowej 1 w Lubinie. Wstęp na to wydarzenie jest wolny, a więc nie trzeba wcześniej wykupywać biletów, aby zobaczyć uczestników piątkowej gali.

Sprawdź także - typy na KSW

Transmisja z ważenia KSW 80

Transmisja z ważenia KSW 80 odbyło się na "Kanale Sportowym" na platformie YouTube, a także na profilu organizacji KSW na Facebook'u. Od kilku gal KSW ściśle współpracuje z "Kanałem Sportowym", przez co to właśnie tam możemy oglądać transmisję z ważenia. Studio przed tym wydarzeniem rozpocznie się półgodziny przed ceremonią ważenia, czyli o 17:30. Studio poprowadzi znany dziennikarz Mateusz Borek wraz z gośćmi. Sama piątkowa gala będzie natomiast dostępna w PPV na KSW 80.

Kto na ważeniu KSW 80?

Na ważeniu KSW 80 zobaczymy wszystkich bohaterów piątkowej gali. Kibice zgromadzeni na hali najbardziej będą wyczekiwać pojawienia się na scenie bohaterów walki wieczoru, czyli Roberta Ruchały i Lom-Ali Eskijewa. Zmierzą się oni o pas tymczasowy w wadze piórkowej. Poza nimi na scenie zobaczymy między innymi niepokonanych Kamila Szkaradka, Wojciecha Kazieczko i Emilię Czerwińską. Na ważeniu przed KSW 80 wystąpi także powracający po dłuższej przerwie Michał Michalski, który skonfrontuje się z Giogim Kvelidze.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Kiedy odbędzie się ważenie KSW 80?
Ważenie KSW 80 odbędzie się dzień przed galą, czyli 16 marca.
Gdzie odbędzie się ważenie KSW 80?
Ważenie przed KSW 80 odbędzie się w Centrum Kultury Muza przy ulicy Armii Krajowej 1 w Lubinie.