Kazieczko vs Tarchila - Przebieg walki

Runda I

 

Widać znacznie lepszy zasięg Kazieczki. Bardzo dużo kopnięć ze strony Polaka. Wszystkie przyjmuje Tarchila. Teraz wymiana, w której trafia Tarchila. Mocno okopana noga wykroczna Tachili, ale cały czas idzie 19-latek do przodu. Ma przewagę jednak w stójce Polak.

 

Runda II

 

Wywiera presję Tarchila. Trafia Tarchila. Ucieka Kazieczko. Gorszy moment Polaka. Wraca do niskich kopnięć Polak. Prawie wszystkie dochodzą celu, jednak zdaje się nie odczuwać ich Tarchila. Teraz w końcu dobra kombinacja Polaka. Niewzruszony jednak Tarchila. Idzie po obalenie reprezentant Mołdawii, ale broni się Kazieczko.

 

Runda III

 

Mniejsza już presja ze strony Tarchili. Miesza kopnięcia teraz Kazieczko. Świetna teraz kombinacja Tarchili, zachwiał się lekko Kazieczko. Kopnięcia zdecydowanie na korzyść Polaka, jednak w wymianach bokserskich lepszy jest 19-latek. Trafia Tachila i pada Polak! Bije z góry Tarchila. Broni się dobrze jednak Polak. Walka wraca do stójki. 90 sekund do końca. Przegrywa tę rundę Kazieczko. Kolejny ciosy dochodzą do głowy Polaka. Obala Tarchila. 40 sekund. Koniec!

 

Danu Tarchila pokonał Wojciecha Kozieczko przez jednogłośną decyzję sędziów.

Kazieczko vs Tarchila KSW 80

Podczas jubileuszowej gali w Lubinie doszło do pojedynku dwóch młodych, perspektywicznych talentów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w zawoodowym MMA.

Polak zadebiutował w profesjonalnym MMA półtora roku temu. W debiucie "Predator" rozbił w stójce Tobiasza Żalika podczas 10. edycji Gali Sportów Walk. Efektowny nokaut został nagrodzony bonusem za najlepszy nokaut gali. W drugim pojedynku na gali KSW 69, Kazieczko pobił Luboša Lesáka i wygrał przez nokaut. Reprezentant zielonogórskiego klubu Pepe MMA wciąż pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Jego ostatnie starcie miało miejsce na gali z numerem 74. Kazieczko rywalizował z Ukraińcem, Eduardem Demenką i ponownie pokazał, na co go stać w stójkowych wymianach. Ostatecznie walka potrwała pełen dystans, a sędziowie zwycięzcą wskazali Polaka.

Daniel Tărchilă wszedł na zawodową ścieżkę kariery dosłownie trzy miesiące przed Kazieczką. Do dziś ma stoczonych sześć walk, z których aż pięć wygrał. W 2022 roku narzucił sobie mocne tempo i rywalizował aż 4-krotnie. Mołdawianin ma na koncie dwa nokauty i jedno poddanie. Aktualnie jest w serii trzech zwycięstw z rzędu. Walka na gali KSW 80 będzie jego debiutem w organizacji i pierwszym starciem w naszym kraju. Tarchila rywalizował do tej pory głównie w Mołdawii, Bułgarii, Rumunii i Serbii.

Kto wygrał walkę Kazieczko vs Tarchila na KSW 80?

O tym, kto wygrał walkę Kazieczko vs Tarchila na KSW 80, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 17 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 80. Z racji tego, że była to piąta walka według harmonogramu, na wynik musieliśmy poczekać do godz. 21:00.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kazieczko vs Tarchila, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem był Polak. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.33, natomiast na Mołdawianina 3.32. (stan na 16 marca)

Kazieczko vs Tarchila Wynik

Wynik międzynarodowej walki Kazieczko vs Tarchila ciekawił spore grono fanów sportów walki. Nasz rodak przed tym starciem miał nieskazitelny bilans 3-0 w zawodowym MMA. Wcześniej dobrze również radził sobie w formule kickboxerskiej. W KSW może pochwalić się dwiema wygranymi. Oba triumfy odniósł w zeszłym roku. Tarchila to z kolei jeden z największych talentów Mołdawii. 19-latek ma na swoim koncie sześć zawodowych walk, z których aż pięć wygrał.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!