Michalski vs Golubovskis - Przebieg walki

Runda I

 

Dobre kopnięcie Michalskiego. Zamyka teraz rywala Polak na siatce i obala. Pracuje teraz Michalski nad przejściem gardy Golubovskisa i udaje się to. Jest teraz w pozycji bocznej Polak. Wyklucza jedną rękę rywala Michalski i może teraz zadawać ciosy. Rozbija łokciami Golubovskisa Polak! Koniec!

 

Michał Michalski pokonał Erikasa Golubovskisa przez TKO, runda I

Michalski vs Golubovskis KSW 80

Kilka dni przed galą KSW 80 W Lubinie z rywalizacji z Michałem Michalskim wypadł Giorgi Kvelidze. Doznał on podczas zbijania wagi kontuzji pleców. Szybko jednak udało się go zastąpić i w miejsce Gruzina do klatki wszedł litewski zawodnik, Erikas Golubovskis (8-1-1). Starcie odbyło się w wadze średniej.

Polak przed tym pojedynkiem miał za sobą sześć walk w okrągłej klatce. Reprezentant Ankos MMA ostatni raz bił się podczas gali z numerem 62. Przegrał wówczas z Adrianem Bartosińskim. Przed tym pojedynkiem Michalski był na fali trzech zwycięstw z rzędu, które zanotował przez nokaut. Najpierw na KSW 48 odprawił Savo Lazicia, a następnie w podobnym stylu, ale jeszcze szybciej, poradził sobie z Albertem Odzimkowskim i Aleksandrem Rakasą.

Golubovskis ma styczność z zawodowym MMA od 2018 roku. Przez ponad trzy lata pozostawał niepokonany. W tym czasie stoczył osiem walk, z których siedem wygrał, a raz zremisował. W ubiegłym roku rywalizował o pas mistrzowski austriackiej organizacji Inferno. Po raz pierwszy w klatce musiał uznać wyższość rywala, przegrywając z Florianem Abergerem. Po tym starciu odbił się na gali KOK World Series in Kaunas, pokonując Jussi Pirttikangasa. Litwin do tej pory walczył głównie w swoim kraju, ale odwiedził także klatki w Niemczech i Austrii. Większość pojedynków wygrał przed końcowym gongiem - trzy razy nokautował i trzy razy poddawał swoich oponentów.

Kto wygrał walkę Michalski vs Golubovskis na KSW 80?

O tym, kto wygrał walkę Michalski vs Golubovskis na KSW 80, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 17 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 80. Z racji tego, że była to jedna z ostatnich walk według harmonogramu, na wynik musieliśmy poczekać do godz. 22:00.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Michalski vs Golubovskis, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem był Polak. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.35, natomiast na Litwina 3.21. (stan na 16 marca)

Michalski vs Golubovskis Wynik

Michał Michalski vs Erikas Golubovskis wynik walki, czyli co przewidywali eksperci? Polak przed tym starciem wygrał trzy z czterech ostatnich walk. Jego dyspozycja była jednak pod dużym znakiem zapytania. Michalski nie walczył od lipca 2021 roku i przez ten czas zmagał się z kontuzjami. Nie wiadomo było zatem w jakiej formie znajduje się Polak. Golubovskis natomiast na swoim koncie miał dziesięć zawodowych pojedynków. Osiem wygrał, jedno zremisował i w jednym poniósł porażkę. Kursy faworyzowały Michalskiego, ale wcale nie byliśmy przekonani, czy taki będzie końcowy rezultat tego starcia. Jak się jednak okazało, Polak zdominował Litwina i wygrał przez TKO w pierwszej rundzie.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!