Koziorzębski vs Borkowski - Przebieg walki

Runda I

 

Dobre kopnięcie na łydkę Koziorzębskiego, ale odpowiada ciosami Borkowski. Znów niskie kopnięcie Koziorzębskiego. Wywiera presję Borkowski. Idzie po obalenie Borkowski, ale broni je Koziorzębski. Bardzo wysokie tempo tego pojedynku. Celniejszy w wymianach stójkowych wydaje się być Koziorzębski. Drugi raz w tym pojedynki idzie po obalenie Borkowski i teraz udaje mu się ta sztuka. Bardzo mocne ciosy z góry Borkowskiego.

 

Runda II

 

Lepiej na początku drugiej odsłony wygląda Borkowski, ale trafia teraz dobrym prawym Koziorzębski. Idzie po sprowadzenie Borkowski, ale dobrze odrzuca nogi Koziorzębski. Teraz cios na cios, obaj trafili. Idzie po obalenie Borkowski, broni je początkowo Koziorzębski, ale finalnie wywraca rywala Borkowski. Wstaje Koziorzębski. Wraca do stójki teraz pojedynek. Celniejszy jest Koziorzębski, chce iść w parter Borkowski, ale broni się Koziorzębski. Dobre kopnięcie Koziorzębskiego. Bardzo dobrze wygląda teraz w stójce Koziorzębski, ale obala na 20 sekund przed końcem Borkowski.

 

Runda III

 

Presję wywiera Borkowski, ale celniejszy jest Koziorzębski. Teraz jednak świetnym ciosem trafia Borkowski, zamroczony Koziorzębski! Obala Borkowski, ale dość szybko wstaje Koziorzębski. Walka wraca do stójki. Obaj wyraźnie zmęczeni. Klinczuje Borkowski, ale nie daje się wywrócić teraz Koziorzębski. Minuta do końca. Latającym kolanem trafia teraz Koziorzębski, zamroczony wydaje się być Borkowski. Idzie za ciosem Koziorzębski. Kolejne latające kolano trafia! Ucieka Borkowski. Koniec!

 

Kacper Koziorzębski pokonał Borysa Borkowskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Koziorzębski vs Borkowski KSW 80

Kacper w KSW zadebiutował w roku 2020. W świetnym stylu pokonał Adama Niedźwiedzia. Dziś reprezentant Bonzai MMA ma stoczonych pięć pojedynków, z których dwa wygrał. Niezależnie jednak od tego, jak toczą się jego starcia, zawsze można liczyć na niesamowite emocje i zwroty akcji. Przykładem może być rywalizacja na KSW 57 z Marcinem Krakowiakiem, którą włodarze uznali za najlepszą walką wieczoru, wyróżniając obu zawodników bonusem. Kacper ostatni pojedynek stoczył na gali z numerem 74. Zmierzył się wówczas z bardzo mocnym Emilem Weberem Meekiem i musiał uznać jego wyższość w klatce.

Borys zadebiutował w KSW w roku 2021, ale jego pierwsze starcie z Marcinem Krakowiakiem zakończyło się kontuzją ręki. W drugiej walce wszystko poszło już po jego myśli i w pierwszej rundzie odprawił z kwitkiem Arkadiusza Kaszubę, rozbijając go w parterze. 25-latek z Zielonej Góry ostatni raz wszedł do klatki na gali KSW 73, ale ponownie musiał uznać wyższość rywala, tym razem Dominika Humburgera.

Kto wygrał walkę Koziorzębski vs Borkowski na KSW 80?

O tym, kto wygrał walkę Koziorzębski vs Borkowski na KSW 80, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 17 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 80. Z racji tego, że była to jedna z pierwszych walk według harmonogramu, wynik był już wiadomy o godzinie 20:00.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Koziorzębski vs Borkowski, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem był Kacper. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.55, natomiast na Borkowskiego 2.45. (stan na 16 marca)

Koziorzębski vs Borkowski Wynik

Wynik walki Koziorzębski vs Borkowski stał pod znakiem zapytania. Delikatnym faworytem był ten pierwszy, jednak nie wolno było ujmować talentu Borkowskiemu, który w zawodowym MMA spełnia się od roku 2018. W dodatku Koziorzębski w ostatnim czasie nie miał zbyt dobrej passy. 27-latek przegrał trzy z poprzednich czterech starć. Ostatecznie tę walkę przechylił na swoją korzyść Koziorzębski.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!