Szkaradek vs Chrobak - Przebieg walki

Runda I

 

Znacznie bardziej ruchliwy Szkaradek. Błyskawicznie skraca dystans i idzie w klincz. Sprowadza walkę do parteru Chrobak, ale błyskawicznie podnosi się Szkaradek. Ponownie widzimy i klincz i świetnie teraz przewraca rywala Szkaradek. Świetną pracę wykonuje z góry Szkaradek. Zadaje ciosy i jednocześnie pracuje nad poddaniem. Teraz oddaje plecy Chrobak. Wpina duszenie zza pleców Szkaradek i koniec!

 

Kamil Szkaradek pokonał Patryka Chrobaka przez poddanie, runda I

Szkaradek vs Chrobak KSW 80

Podczas jubileuszowej gali Szkaradek z nienaruszonym do tej pory bilansem 3-0 miał stoczyć bój z Przemysławem Górnym. Ten jednak musiał się wycofać z powodu kontuzji żeber. W jego miejsce zameldował się Patryk Chrobak (3-2).

Szkaradek zadebiutował w KSW pod koniec 2022 roku. W okrągłej klatce rywalizował z Davidem Martinikiem. Pokonał go na pełnym dystansie. Dla Kamila była to trzecia zawodowa walka w karierze. Wcześniej zdobywał doświadczenie na szczeblu amatorskim i półzawodowym, pokonując między innymi znanych z KSW: Cypriana Wieczorka czy Miłosza Melchertę. Przed debiutem w największej federacji MMA w Polsce zwyciężył w pierwszym turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Stowarzyszenie MMA Polska.

Chrobak do dziś miał na koncie pięć zawodowych starć. Trzykrotnie pokonywał swoich rywali, a dwa razy musiał opuścić klatkę w geście niezadowolenia. 23-latek, który ma przed sobą dużą karierę wszystkie wygrane kończył przed czasem, nokautując lub poddając rywali. Dwa razy dokonał tego w pierwszej rundzie. Reprezentant Berserkers Team Bielsko-Biała w KSW zadebiutował w kwietniu zeszłego roku. Raczej nie zapamięta swojej pierwszej walki zbyt dobrze. Na gali z numerem 69 "Showtime" musiał uznać wyższość Pawła Polityły. Zanim Patryk wszedł na zawodową drogę MMA, był medalistą zawodów amatorskich i wywalczył między innymi tytuł mistrza Polski w kickboxingu.

Kto wygrał walkę Szkaradek vs Chrobak na KSW 80?

O tym, kto wygrał walkę Szkaradek vs Chrobak na KSW 80, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 17 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 80. Z racji tego, że była to druga walka według harmonogramu, na wynik nie musieliśmy długo czekać.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Szkaradek vs Chrobry, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem był Kamil. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.24, natomiast na Patryka 4.06. (stan na 16 marca)

Szkaradek vs Chrobak Wynik

Wynik walki Szkaradek vs Chrobak stał pod znakiem zapytania i był bardzo ważny dla obu zawodników. Ten pierwszy mógł wyśrubować swój nieskalany rekord do czterech zwycięstw, natomiast Chrobak miał szansę odbić się po ostatniej porażce w kwietniu ubiegłego roku. Pech jednak chciał, że na walkę zgodził się na tydzień przed galą. Ciężko było zatem stwierdzić, w jakiej obecnie jest formie. Ostatecznie bukmacherzy się nie mylili, a Szkaradek dopisał kolejny triumf do swojego rekordu.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!