Dzisiejsza gala KSW 80 będzie pierwszym wydarzeniem największej polskiej organizacji MMA, które zostanie zorganizowane w Lubinie. Co już wiadomo o gali KSW 80?

Data gali17.03.2023
Miejsce galiLubin, Hala Widowisko-Sportowa RCS
Transmisja galiViaplay
Walka wieczoruRobert Ruchała vs Lom-Ali Eskijew
Bukmacher na KSWFortuna kod promocyjny

Kiedy KSW 80

Gala KSW 80 zaplanowana jest na 17 marca 2023 roku, a początek, jak zawsze w przypadku gal KSW, zaplanowany jest na godzinę 19:00.

Gdzie KSW 80?

W marcu 2023 roku organizacja KSW po raz pierwszy zawita do Lubina. Największa polska federacja MMA zorganizuje galę w Hali Widowisko-Sportowej RCS.

KSW 80 PPV

Galę obejrzymy na platformie streamingowej Viaplay. Teraz wyłączne prawa ma tylko ta platforma, więc tylko tam będziemy mogli się spodziewać następnych wydarzeń od organizacji KSW.

Sprawdź szczegóły: KSW w Viaplay

KSW 80 Bilety

Widzowie, którzy chcą zobaczyć nadchodzącą galę na żywo, mogą kupić bilety na wydarzenie przez Internet na stronie eBilet.pl. Warto zauważyć, że zakup przed samym wydarzeniem może się wiązać z brakiem dostępności miejsc, dlatego najlepiej zaopatrzyć się w bilety jak najszybciej.

KSW 80 Karta Walk

Karta walk KSW 80 jak na razie obejmuje tylko jedno zestawienie. Jedyną ogłoszoną walką jest starcie wieczoru, w którym o tymczasowy pas wagi piórkowej zmierzą się ze sobą Robert Ruchała i Lom-Ali Eskijew. Obaj zawodnicy zajmują odpowiednio trzecią i drugą lokatę w rankingu KSW, więc emocji z pewnością nie zabraknie. Kolejne starcia zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych tygodni.

Karta Walk KSW 80 - Kolejność

Kolejność

Waga

Walka

1.

83,9 kgMateusz Janur (6-5, 3 KO, 1 Sub) vs Andi Vrtačić (3-1, 1 KO)
2.61,2 kg

Kamil Szkaradek (3-0, 1 KO) vs Patryk Chrobak (3-2, 2 KO, 1 Sub)

3.

77,1 kgKacper Koziorzębski (8-5, 4 KO) vs Borys Borkowski (4-2, 3 KO)
4.93,0 kg

Bartłomiej Gładkowicz (9-3, 4 KO, 3 Sub) vs Damian Piwowarczyk (5-2, 1 KO, 3 Sub)

5.

65,8 kgWojciech Kazieczko (3-0, 2 KO) vs Danu Tarchila (5-1, 2 KO, 2 Sub)

6.

56,7 kgEmilia Czerwińska (2-0, 1 KO) vs Yasmin Guimarães (4-1, 1 Sub)
7.83,9 kg

Michał Michalski (9-5, 5 KO, 1 Sub) vs Erikas Golubovskis (8-1, 3 KO, 3 Sub)

8.

93,0 kgLuis Henrique da Silva (19-8, 17 KO, 1 Sub) vs Oumar Sy (7-0, 3 KO, 2 Sub)
9.83,9 kg

Tom Breese (15-4, 5 KO, 9 Sub) vs Bartosz Leśko (12-2-2, 2 KO, 6 Sub)

10.

65,8 kgRobert Ruchała (8-0, 3 Sub) vs Lom-Ali Eskijew (20-6 1NC, 9 KO, 3 Sub)

KSW 80 Walka Wieczoru

W karcie walk KSW 80 znajdzie się dziesięć interesujących pojedynków, ale to jedno będzie przykuwać szczególną uwagę. Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskijew, czyli walka wieczoru na gali KSW 80. Będzie to bój o tymczasowy pas dywizji piórkowej.

Robert Ruchała (8-0)

Robert Ruchała aktualnie zajmuje trzecie miejsce w rankingu KSW w kategorii piórkowej. 24-latek zawodową karierę rozpoczął w listopadzie 2019 roku na gali Octagon No Mercy 8 - Jurassic Army. W swoim debiucie zmierzył się z również debiutującym Mariuszem Szyją. Ruchała okazał się lepszy na dystansie trzech rund i wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Kolejne dwa zwycięstwa zanotował na galach organizacji Wieczór Walk. Po osiągnięciu bilansu 3-0 podpisał kontrakt z najlepszą i największą polską federacją MMA - KSW.

Dla Konfrontacji Sztuk Walk zadebiutował 14 listopada 2020 roku na gali KSW 56. Jego przeciwnikiem był Michal Domin, którego Ruchała zdołał poddać już w pierwszej rundzie.

W kolejnej walce, również przez poddanie, wygrał z Danielem Bazantem. Na KSW 64 doszło do długo oczekiwanego przez fanów starcia Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem. Obaj zawodnicy byli w tamtym czasie niepokonani. Pikanterii dodawał fakt, że już skrzyżowali rękawice podczas zawodów amatorskich i wtedy lepszy okazał się Kaczmarczyk. Rewanżowy pojedynek zwyciężył Ruchała, który wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Po tej walce 24-latek zanotował kolejne zwycięstwo w starciu z Michele Baiano, który przed pojedynkiem z Ruchałą był niepokonany i legitymował się bilansem 7-0. Najcenniejszą wygraną reprezentant Polski odniósł jednak w swoim ostatnim dotychczasowym pojedynku. Na gali KSW 75 Ruchała zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC czy ACB (obecne ACA) Damianem Stasiakiem. Walka ta była niezwykle wyrównana, jednak finalnie, po trzech rundach, Ruchała wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Lom-Ali Eskijew (20-6 1NC)

Lom-Ali Eskijew do organizacji KSW trafił w 2021 roku. Zawodową karierę rozpoczął jednak dziesięć lat wcześniej walcząc w mniejszych federacjach w Niemczech. Pierwszej porażki doznał już w debiutanckim pojedynku na gali Cage Fight Night 11 w grudniu 2011 roku. Po wygraniu trzech następnych walk zmierzył się ze znanym z występu między innymi w KSW Maxem Cogą. Eskijew przegrał tę walkę w drugiej rundzie przez poddanie. Po tej porażki Lom-Ali ponownie zanotował trzy zwycięstwa z rzędu i w jego dziewiątym zawodowym występie doszło do rewanżu z Cogą. Pochodzący z Czeczenii zawodnik znów przegrał w drugiej odsłonie przez poddanie.

W późniejszym czasie Eskijew odniósł siedem wygranych, dzięki którym podpisał kontrakt z jedną z najlepszych organizacji na świecie - ACB (aktualnie ACA). Stoczył tam sześć walk, z którym wygrał cztery. W lipcu 2021 roku zadebiutował w KSW, przy okazji gali z numerem 62. W pierwszej walce w polskiej organizacji skrzyżował rękawice z Gilberem Ordonezem, którego pokonał już w pierwszej rundzie przez poddanie.

W kolejnej walce wygrał przez jednogłośną decyzję z Damianem Stasiakiem. Po tym starciu, przez problemy z organizacją dla niego walki w KSW, zanotował jednorazowy występ na gali EMC 10. Wygrał tam z Welissonem Paivą w pierwszej rundzie przez TKO. Do KSW powrócił na hitowej gali KSW 77 w grudniu 2022 roku. Bo niezwykle emocjonującym i wyrównanym pojedynku przegrał z Danielem Rutkowskim przez niejednogłośną decyzję.

Kursy KSW 80

Fortuna kursy jak zwykle wystawia tuż po ogłoszeniu danego pojedynku, więc tak jest również w przypadku KSW 80. Według Fortuny najbardziej wyrównanym starciem będzie walka wieczoru, na Ruchałę i Eskijewa wystawiono bowiem identyczne kursy. Największym underdogiem na karcie jest Luis Henrique da Silva, a największym faworytem jego rywal - Oumar Sy.

Walka

12
Mateusz Janur vs Andi Vrtačić1,34

3,26

Kamil Szkaradek vs Patryk Chrobak

1,244,06
Kacper Koziorzębski vs Borys Borkowski1,55

2,32

Bartłomiej Gładkowicz vs Damian Piwowarczyk

2,791,44
Wojciech Kazieczko vs Danu Tarchila1,33

3,32

Emilia Czerwińska vs Yasmin Guimarães1,27

3,77

Michał Michalski vs Erikas Golubovskis

1,353,00
Luis Henrique da Silva vs Oumar Sy3,68

1,28

Tom Breese vs Bartosz Leśko

1,472,69
Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskijew2,08

1,75

KSW 80 Karta Wstępna

Przed walką wieczoru i co-main eventem gali KSW 80 fani MMA zobaczą siedem niezwykle emocjonujących starć. W karcie wstępnej marcowego wydarzenia zobaczymy dwie walki. Pierwszym z nich będzie pojedynek Mateusz Janur vs Andi Vrtačić, a drugim Kamil Szkaradek vs Przemysław Górny.

Mateusz Janur (6-5) vs Andi Vrtačić (3-1)

Występ Mateusza Janura na gali KSW 80 to z pewnością ukłon do lokalnej publiczności. Zawodnik pochodzący z Lubina ma na swoim koncie 11 zawodowych walk, z których wygrał sześć. Debiut w MMA zanotował w kwietniu 2017 roku na gali Gala Sportów Walki 13. Przegrał wtedy na punkty z Jędrzejem Łapawą. Pierwsze zwycięstwo zaliczył w drugim pojedynku, w którym pokonał Krzysztofa Szydłowskiego w pierwszej rundzie przez TKO.

W kolejnych starciach przeplatał wygrane z przegranymi. Występował między innymi na takich galach jak Babilon MMA, Solo Combat Federation czy Brave CF. W ostatniej dotychczasowej walce wygrał przez decyzję sędziów z Damianem Koniecznym na gali MFG 4.

Andi Vrtacić to 28-letni reprezentant Chorwacji, który wywodzi się z kickboxingu. W zawodowym MMA zadebiutował w 2020 roku pokonując w pierwszej rundzie Leona Krajacica na lokalnej gali GFN 4. W kolejnej walce również zanotował zwycięstwo i w trzecim pojedynku zmierzył się z niepokonanym Danim Barbirem. Vrtacić przegrał przez duszenie już w pierwszej odsłonie. Na zwycięską ścieżkę powrócił już w następnej walce pokonując Matiję Bosancica. Po tej wygranej podpisał kontrakt z KSW.

Kamil Szkaradek (3-0) vs Patryk Chrobak (3-2)

Kamil Szkaradek do KSW trafił po dwóch zwycięstwach na galach Armia Fight Night. Swój debiut w największej polskiej organizacji zanotował w październiku 2022 roku na KSW 75. Pokonał wtedy przez jednogłośną decyzję sędziów Davida Martinika. Patryk Chrobak od swojego ostatniego pojedynku na KSW 69 pozostawał nieaktywny. Przegrał on wtedy z Pawłem Polityło przez jednogłośną decyzję sędziów. Była to jedyna walka Patryka Chrobaka w organizacji KSW.

KSW 80 Karta Główna

Głównym wydarzeniem gali KSW 80 będzie starcie dwóch czołowych zawodników wagi piórkowej. Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskijewem o tymczasowy pas wagi piórkowej. Przed tym starciem zobaczymy jednak kilka równie interesujących walk.

Kacper Koziorzębski (8-5) vs Borys Borkowski (4-2)

Kacper Koziorzębski do KSW zawitał w 2020 roku. Z największą polską organizacją przywitał się w dobrym stylu, bowiem już w drugiej rundzie pokonał Adama Niedźwiedzia. W następnych starciach Koziorzębskiemu nie szło jednak już tak dobrze. 27-latek przegrał dwie kolejne walki przed czasem z Marcinem Krakowiakiem i Ionem Surdu. Na zwycięską ścieżkę powrócił wygrywając na punkty z Hubertem Szmajdą. Po tym pojedynku stanął naprzeciwko byłego zawodnika UFC - Emila Weber Meeka. Norweg okazał się za mocny dla Polaka pokonując go w drugiej rundzie.

Borys Borkowski zawodową karierę rozpoczął w 2018 roku. Polak zanotował dwie wygrane na galach Gladiator Arena i jedną na Celtic Gladiator. Osiągając bilans 3-0 podpisał kontrakt z KSW. W debiucie zmierzył się z Marcinem Krakowiakiem. Borkowski przegrał to starcie już w pierwszej rundzie z powodu kontuzji ręki. W następnej walce odniósł jednak zwycięstwo pokonując na KSW 67 Arkadiusza Kaszubę. W swojej ostatniej dotychczasowej walce Borys Borkowski skrzyżował rękawice z Dominikiem Humburgerem. Czech pokonał Polaka w drugiej odsłonie.

Bartłomiej Gładkowicz (9-3) vs Damian Piwowarczyk (5-2)

Bartłomiej Gładkowicz pierwszy zawodowy występ w MMA zanotował w kwietniu 2017 roku. W debiucie zwyciężył już w pierwszej rundzie przez TKO z również debiutującym Krzysztofem Jankowiakem. Po sześciu wygranych z rzędu dostał się do programu "Tylko Jeden", w którym główną nagrodą miał być kontrakt z KSW. Gładkowicz nie wypełnił jednak limitu wagowego przed pierwszym pojedynkiem, przez co został wyeliminowany z programu.

W 2020 roku podpisał kontrakt z organizacją Babilon MMA. W pierwszym występie dla tej federacji zanotował jednak porażkę już w pierwszej rundzie z Robertem Maciejowskim. Gładkowicz wygrał dwa kolejne starcia przed czasem i w marcu 2022 roku wystąpił na gali RFA: Warm-Up, gdzie zmierzył się z Davidem Hoskiem. Polak przegrał przez niejednogłośną decyzję. Po tej walce podpisał kontrakt z KSW, gdzie zadebiutował na gali z numerem 72. Jego rywalem był Oumar Sy, z którym Gładkowicz przegrał przez jednogłośną decyzję. Na zwycięską ścieżkę powrócił na gali Envio Fight Night '22, gdzie w zaledwie 47 sekund wygrał z Kornelem Zapadką. Była to ostatnia dotychczasowa walka Gładkowicza.

Damian Piwowarczyk przez długi czas był kreowany na nową, młodą gwiazdę organizacji KSW. Ostatnie dwa pojedynki zweryfikowały jednak te plany. Do KSW trafił z bilansem 3-0. W największej polskiej organizacji zadebiutował we wrześniu 2021 roku na gali z numerem 63. Poddał wtedy już w pierwszej rundzie Marcina Trzcińskiego, który legitymował się na tamten moment rekordem 1-0. W kolejnym starciu wygrał z Marciem Doussis, również przez poddanie.

W swojej szóstej zawodowej walce stanął naprzeciwko Bartosza Leśko. Piwowarczyk był faworytem bukmacherów, jednak nie poradził sobie z debiutującym w KSW Leśko i tym samym poniósł pierwszą porażkę w karierze. W kolejnym pojedynku zmierzył się z innym debiutantem w KSW - Bohdanem Gnidko. Ukrainiec błyskawicznie rozprawił się z Polakiem nokautując go w zaledwie 5 sekund.

Wojciech Kazieczko (3-0) vs Danu Tarchila (5-1)

Wojciech Kazieczko do KSW trafił bardzo szybko, bowiem już po pierwszej zawodowej walce. Wywodzący się z kickboxingu Kazieczko w zawodowym debiucie na gali Contender Fight Night 5 pokonał w pierwszej rundzie Miłosza Wąsika. Natomiast w organizacji KSW 25-latek wygrał z Lubosem Lesákiem oraz Eduardem Demenko. Danu Tarchila będzie z pewnością największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze Polaka.

Reprezentant Mołdawii to niezwykle utalentowany zawodnik. Zawodową karierę rozpoczął w lipcu 2021 roku w wieku zaledwie 17 lat. Po dwóch pierwszych wygranych, w trzecim pojedynku zmierzył się z Miroslavem Hristovem na gali Max Fight 48. Tarchila przegrał na punkty. Była to jednak jedyna porażka 19-latka w dotychczasowej karierze. W kolejnych starciach zanotował trzy wygrane.

Emilia Czerwińśka (2-0) vs Yasmin Guimarães (4-1)

Emilia Czerwińska to utytułowana kickboxerka. Dwukrotna mistrzyni świata w K-1 na występy w MMA zdecydowała się w 2021 roku. Zadebiutowała na wrześniowej gali KSW 63 z Weroniką Eszer. Czerwińska rozbiła rywalkę ciosami w drugiej rundzie i wygrała przez TKO. W kolejnym starciu pokonała na KSW 72 przez jednogłośną decyzję sędziów Sarę Luzar Smajić.

Guimaraes do tej pory stoczyła pięć zawodowych walk, z których wygrała cztery. Reprezentantka Brazylii swój ostatni pojedynek stoczyła w listopadzie 2022 roku na gali MAC 3 w Rio de Janeiro. Wygrała wtedy z Bruną Vargas przez jednogłośną decyzję sędziów.

Michał Michalski (9-5) vs Erikas Golubovskis (8-1-1)

Michał Michalski powróci do klatki KSW po blisko dwóch latach przerwy. Swój ostatni pojedynek stoczył bowiem w lipcu 2021 roku. Przegrał wtedy na KSW 62 z Adrianem Bartosińskim już w pierwszej rundzie. Wcześniej jednak Michalski pokazywał się z bardzo dobrej strony. 33-latek miał na swoim koncie trzy zwycięstwa z rzędu. Pokonywał kolejno Savo Lazica, Alberta Odzimkowskiego i Aleksandara Rakasa. Wszystkie te walki wygrywał przed czasem i wydawało się, że jest na najlepszej drodze do walki o mistrzowski pas. Bartosiński pokrzyżował jednak te plany.

Erikas Golubovskis na walkę z Michałem Michalskim zdecydował się w ostatniej chwili. Szanse na debiut w KSW otrzymał przez kontuzję pierwotnego rywala Polaka - Giogi Kvelidze. Golubovskis to reprezentant Litwy. Na swoim koncie ma stoczonych dziesięć walk, z których wygrał osiem. Warto zaznaczyć, że zwycięstwa odnosił z dość nisko notowanymi rywalami. Wystarczy powiedzieć, że łączny bilans zawodników pokonanych przez Litwina wynosi 5-6. Ostatnią walkę stoczył w grudniu 2022 roku na gali KOK World Series in Kaunas, gdzie wygrał już w pierwszej rundzie przez poddanie.

Luis Henrique da Silva (19-8) vs Oumar Sy (7-0)

Walka Luisa Henrique da Silvy z Oumarem Sy prawdopodobnie wyłoni kolejnego pretendenta do starcia o tytuł w wadze półciężkiej.

Da Silva to niezwykle doświadczony zawodnik. Brazylijczyk zadebiutował w MMA w 2013 roku i po dziesięciu wygranych z rzędu podpisał kontrakt z UFC. W najlepszej organizacji świata wygrał pierwsze dwie walki, jednak później zanotował cztery porażki z rzędu i został zwloniony. Po dwóch zwycięstwach na brazylijskich galach otrzymał szansę ponownego dołączenia do UFC. Wystąpił bowiem na gali Dana White's Contender Series, jednak przegrał przez decyzję z zajmującym aktualnie siódme miejsce w rankingu UFC w dywizji półciężkiej Johnnym Walkerem.

W kolejnych kilku występach zanotował cztery wygrane i trzy porażki. Po dwóch triumfach z rzędu, w 2022 roku, podpisał kontrakt z KSW. W debiucie zmierzył się z byłym mistrzem - Tomaszem Narkunem. Polak był zdecydowanym faworytem w stosunku 1,24 do 4,06. Brazylijczyk wygrał jednak przez nokaut w drugiej rundzie.

Oumar Sy do KSW dołączył jako niepokonany zawodnik z czterema zwycięstwami na koncie. W debiucie dla polskiej organizacji Francuz zmierzył się z Adamem Tomasikiem, którego pokonał już w pierwszej rundzie. Następny pojedynek stoczył na Ares FC 3, gdzie wygrał przez jednogłośną decyzję z niepokonanym Paulinem Begaiem. Na KSW 72 Sy miał początkowo zmierzyć się w hitowej walce z legitymującym się bilansem 12-0 Hasanem Mezhievem. Łotysz był jednak zmuszony wycofać się z tego starcia przez kontuzję kolana. W miejsce Mezhieva wskoczył Bartłomiej Gładkowicz. Oumar Sy wygrał z Polakiem przez jednogłośną decyzję sędziów.

KSW 80 co-main event

Tom Breese (15-4) vs Bartosz Leśko (12-2-2)

W co-main evencie gali KSW 80 zobaczymy starcie w dywizji średniej. Zajmujący czwarte miejsce w rankingu KSW Tom Breese zmierzy się z debiutującym w KSW w wadze średniej Bartoszem Leśko.

Tom Breese do KSW dołączył w drugiej połowie 2022 roku. W przeszłości Brytyjczyk zanotował bardzo ciekawą przygodę w UFC. Breese w najlepszej organizacji MMA na świecie stoczył osiem walk, z którym wygrał aż pięć. Ostatni pojedynek w UFC odbył w styczniu 2021 roku z Omarim Akhmedovem. Anglik przegrał w drugiej rundzie przez poddanie. Do startów powrócił po czternastu miesiącach na gali Levels Fight League. Breese zdobył pas tej organizacji i po pierwszej udanej obronie podpisał kontrakt z KSW.

W pierwszym starciu dla polskiej organizacji, po kontrowersyjnym przerwaniu przez sędziego, wygrał przez poddanie w drugiej rundzie z Damianem Janikowskim. Kolejna walka nie zakończyła się jednak po jego myśli, przegrał bowiem już w pierwszej odsłonie z Pawłem Pawlakiem.

Bartosz Leśko zawodową karierę rozpoczął w wieku zaledwie 18 lat. W pierwszych siedmiu pojedynkach zanotował sześć wygranych i remis. Pierwszej porażki doznał z niezwykle doświadczonym Marcinem Naruszczką. W następnych starciach notował jednak kolejne wygrane i w 2020 roku podpisał kontrakt z ACA. W rosyjskiej organizacji Leśko zanotował dwie wygrane i porażkę. Do KSW dołączył w maju 2022 roku. W debiucie pokonał Damiana Piwowarczyka przez jednogłośną decyzję sędziów.

Finał KSW 79

Ostatnia gala KSW odbyła się 25 lutego 2023 roku w Libercu. Było to zarazem pierwsze wydarzenie największej polskiej organizacji w Czechach. Podczas tej gali doszło do ósmej obrony mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej przez Phila de Friesa, ale zobaczyliśmy też kilka innych niezwykle interesujących starć.

Phil de Fries przystępował do tego pojedynku jako największy faworyt na całej karcie walk KSW 79. Brytyjczyk spełnił oczekiwania ekspertów oraz bukmacherów, nie dał bowiem szans rywalowi. Mistrz KSW obalił Todda Duffee bardzo szybko na początku pierwszej rundy i w parterze całkowicie zdominował Amerykanina. Była to już ósma skuteczna obrona mistrzowskiego trofeum co jest absolutnym rekordem KSW.

Z pozostałych walk KSW 79 z pewnością trzeba wyróżnić pojedynek Wrzosek vs Mozny, który bez wątpienia dostarczył kibicom najwięcej emocji. Reprezentant Polski całkowicie dominował przez pierwsze dwie rundy i wydawało się, że nic nie może pozbawić go zwycięstwa. Na początku trzeciej odsłony Mozny trafił jednak potężnym ciosem, który posłał Wrzoska na deski. Słowak ruszył na rywala i zasypał go kolejnymi uderzeniami w parterze. Wrzosek przetrwał jednak ten kryzys i ostatecznie zwyciężył na punkty.

Bukmacher KSW 80

Bukmacher na KSW 80 – czyli gdzie typować galę? Oficjalnym sponsorem federacji KSW są zakłady bukmacherskie Fortuna. W związku z czym właśnie w tej firmie kursy na KSW 80 pojawią się najszybciej.

Typy KSW 80

Typy na KSW 80 dostępne są już do gry w Fortunie. Do gali zostaje coraz mniej czasu, więc na pewno pokusimy się jeszcze o wytypowanie przebiegu następnych kilku walk nadchodzącej edycji KSW. W dzień trwania gali typerzy na naszej strony w sekcji Typy na KSW opublikują swoje trafy.

KSW 80 Ważenie

KSW 80 ważenie odbędzie się dzień przed wydarzeniem, czyli 16 marca. Wówczas przekonamy się, czy wszyscy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii wagowych.

Kto na KSW 80?

Kto zawalczy na KSW 80? Marcowa gala to 18 nazwisk i 9 pojedynków. W walce wieczoru o pas wagi ciężkiej zmierzą się ze sobą Robert Ruchała i Lom-Ali Eskijew. Na ten moment wiadomo również, że na KSW 80 zobaczymy Michała Michalskiego, Wojciecha Kazieczko oraz Emilię Czerwińską.

Zawodnicy KSW 80

Aktualnie znamy tylko pięciu zawodników, którzy wystąpią na KSW 80. Są to Robert Ruchała, Lom-Ali Eskijew, Michał Michalski, Wojciech Kazieczko, a także Emilia Czerwińska. Kolejnych bohaterów marcowego wydarzenia powinniśmy poznać wkrótce.


Jaki jest termin KSW 80?
KSW 80 odbędzie się 17 marca 2023 roku.
Kto zawalczy na KSW 80 w walce wieczoru?
Na gali KSW 80 w walce wieczoru, o tymczasowy pas wagi piórkowej, zmierzą się Robert Ruchała i Lom-Ali Eskijew.