Wyniki gali KSW 80, czyli kto wygrał na KSW 80 w Lubinie? Marcowe wydarzenie to między innymi walka wieczoru Robert Ruchała Lom-Ali Eskiev oraz dziewięć pozostałych interesujących starć!

KSW 80 Wyniki - Kto wygrał 17.03.2023

O tym, kto wygrał walki na KSW 80, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór. Galę zaplanowano na 17 marca 2023 roku. Po raz pierwszy w historii organizacja KSW zawitała w Lubinie. Podczas trzeciego wydarzenia w tym roku, w main evencie zmierzyli się Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskiev. Początkowo rywalem Polaka miał być równie niepokonany Dawid Śmiałowski, ale musiał zrezygnować z powodu kontuzji barku. Stawką walki był tymczasowy pas wagi piórkowej.

W Co-main evencie gali KSW 80 zmierzyli się natomiast Anglik, Tom Breese oraz Polak, Bartosz Leśko. Starcie to zapowiadało się niezwykle ciekawie, gdyż Breese zajmuje czwarte miejsce w kategorii średniej. Z kolei Polak w tej klasyfikacji zajmuje wysoką ósmą lokatę.

Przed tym starciem zobaczyliśmy pojedynek, który wyłonił pretendenta do walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Henrique Da Silva zmierzył się z Oumarem Sy. Faworytem był Francuz, który w zawodowym MMA nadal nie zaznał smaku porażki. Da Silva miał być jednak trudnym rywalem. Ma on doświadczenie z UFC, gdzie spędził dwa lata.

Wyniki KSW 80 można było typować na stronie oficjalnego sponsora gali, czyli zakładów bukmacherskich Fortuna (odbierz kod promocyjny fortuna) i zgarnij darmowe 20 PLN na start!

Na KSW 80 doszło też między innymi do pojedynku Koziorzębski vs Borkowski oraz jedynej walki kobiet na tym wydarzeniu, w którym Emilia Czerwnińska rywalizowała z Yasmin Guimaraes.

Wyniki KSW 80 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze z pewnością jednak również będą uważnie analizować słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV KSW 80.

Kolejne wydarzenia KSW cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do transmisji na platformie Viaplay. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki KSW 80 miały okazać się niezadowalające. Tym bardziej że w pełnej karcie walk KSW 80 mieliśmy aż 10 pojedynków, w tym walkę wieczoru Ruchała vs Eskiev.

KSW 80 Relacja na żywo

Wyniki gali KSW 80 poznaliśmy dzisiejszego wieczoru w relacji na żywo. Właśnie na dziś zaplanowano trzecie wydarzenie spod szyldu topowej federacji MMA w Europie. Oprócz wspomnianych wcześniej walk doszło też do pojedynku Kazieczko vs Tarchila. Polak przed tą walką był niepokonany w organizacji KSW. W debiucie znokautował Luboša Lesáka, a na wydarzeniu z numerem 74., zwyciężył z Ukraińcem, Eduardem Demenką, pokonując go na kartach sędziowskich. Mołdawianin natomiast miał stoczonych sześć walk w zawodowej karierze, z których aż pięć wygrał. Walka na KSW 80 była jego debiutem w organizacji i pierwszym starciem w Polsce.

KSW 80 Wyniki Walk

Wyniki walk KSW 80 poznaliśmy wieczorem 17 marca. Swoje umiejętności zaprezentowało 18 zawodników i 2 zawodniczki. Wszystkich kibiców elektryzowała walka wieczoru Ruchała vs Eskiev, ale także pozostałe starcia na jubileuszowej gali w Lubinie.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!