Gala KSW 80 odbędzie się już 17 marca. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Hala Widowisko-Sportowa RCS w Lubinie. Hala ta nie należy do największych, więc bardzo prawdopodobne, że nie dla wszystkich fanów wystarczy miejsc na arenie. Ile trzeba zapłacić za transmisję KSW 80? Gdzie oglądać KSW 80?

PPV KSW 80

Główną atrakcją piątkowej gali KSW 80 będzie walka o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej pomiędzy Robertem Ruchałą a Lom-Ali Eskijewem. Ten pojedynek, a także wszystkie inne starcia możemy typować u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna). Oprócz tego starcia kibice zobaczą w klatce aż osiemnastu innych wojowników. Fani, którym nie uda się obejrzeć piątkowej gali na żywo z trybun z pewnością zastanawiają się gdzie zobaczyć galę KSW 80. Pod koniec 2021 roku poinformowano, że wydarzenia spod szyldu KSW będzie transmitować na wyłączność platforma streamingowa Viaplay i to właśnie na tej platformie odbędzie się transmisja KSW 80.

Gdzie obejrzeć transmisję PPV KSW 80?

Wyłączne prawa do transmisji gal KSW ma obecnie platforma streamingowa Viaplay. Aby otrzymać dostęp do transmisji należy wykupić subskrypcję, dzięki której otrzymamy pełen dostęp do całej platformy Viaplay. Co prawda wcześniejsza platforma, na której odbywały się transmisje - KSW TV - działa w dalszym ciągu, jednak jest ona dostępna w krajach, w których nie ma opcji wykupienia Viaplay. W naszym kraju legalnie KSW będzie można obejrzeć tylko na Viaplay.

PPV KSW 80 - Cena transmisji

Ile kosztuje transmisja KSW 80? Obecnie platforma Viaplay oferuje trzy różne pakiety subskrypcji. Jeśli jednak chcemy obejrzeć gale KSW nie możemy pozwolić sobie na pakiety Viaplay Filmy i Seriale oraz Viaplay Medium, ponieważ nie oferują one transmisji z topowych wydarzeń sportowych. Aby obejrzeć galę KSW 80 należy wykupić pakiet Viaplay Total. Jego cena wynosi 55 PLN/mies, a subskrypcję możemy anulować w dowolnym momencie. Możemy zdecydować się również na wykupienie pakietu na rok. Wtedy otrzymamy 20% rabatu, przez co miesięczna cena zmaleje do 44 PLN.

Sprawdź także - karta walk KSW 80

PPV KSW 80 - Czy można obejrzeć galę za darmo?

Aktualnie organizacja KSW nie przewiduje transmitowania swoich gal za darmo. Dostęp do każdego wydarzenia największej organizacji MMA w Europie jest możliwy wyłącznie dzięki wykupieniu subskrypcji platformy streamingowej Viaplay.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!