Już 17 grudnia odbędzie się ostatnia gala spod szyldu KSW. Istotnym elementem całego wydarzenia jest oczywiście oficjalne ważenie. Kiedy ważenie KSW 77? Gdzie obejrzeć ważenie przed KSW 77? Kto na ważeniu KSW 77? O tym dowiemy się z poniższego artykułu.

Kiedy ważenie KSW 77?

Kiedy ważenie KSW 77? Ważenia przed galami sportów walki zazwyczaj odbywają się dzień przed głównym wydarzeniem. Nie inaczej jest w przypadku organizacji KSW. Jako że gala, którą w pełni możemy typować u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna) została zaplanowana na 17 grudnia, ważenie zobaczymy w piątek 16 grudnia. Jak powszechnie wiadomo, to czy zawodnicy wypełnili limit wagowy okaże się na porannym ważeniu zamkniętym dla publiczności. Wieczorna ceremonia ważenia, na której zobaczymy kibiców została zaplanowana na godzinę 18:00.

Gdzie ważenie KSW 77?

Gdzie ważenie KSW 77? Lokalizacja ważenia przed KSW 77 jest już znana. Odbędzie się ono w małej hali Areny Gliwice. Wstęp na to wydarzenie jest wolny, a więc nie trzeba wcześniej wykupywać biletów, aby zobaczyć uczestników sobotniej gali.

Sprawdź także - typy na KSW

 

Transmisja z ważenia KSW 77

Transmisja z ważenia KSW 77 odbędzie się na "Kanale Sportowym" na platformie YouTube. Od kilku gal KSW ściśle współpracuje z "Kanałem Sportowym", przez co to właśnie tam możemy oglądać transmisję z ważenia. Studio przed tym wydarzeniem rozpocznie się pół godziny przed ceremonią ważenia, czyli o 17:30. Poprowadzą je Albert Odzimowski, Paweł Derlacz, a także Dominik Durniat. Sama sobotnia gala będzie natomiast dostępna w PPV na KSW 77.

Kto na ważeniu KSW 77?

Na ważeniu KSW 77 zobaczymy wszystkich bohaterów sobotniej gali. Kibice z pewnością najbardziej będą wyczekiwać pojawienia się na scenie Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego. Ci zawodnicy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali KSW 77. Poza nimi należy również wspomnieć o zawodnikach, którzy zawalczą w starciach mistrzowskich. Sebastian Przybysz oraz Jakub Wikłacz powalczą o pas wagi koguciej natomiast Ibrahim Chuzhigaev i Ivan Erslan zmierzą się o prym w dywizji półciężkiej.

Sprawdź także - karta walk KSW 77

Wyniki ważenia KSW 77

Wyniki ważenia przed KSW 77 poznaliśmy już w piątkowy wieczór. To właśnie wtedy wszyscy zawodnicy sobotniego wydarzenia zaprezentowali się na scenie i po raz ostatni przed galą stanęli naprzeciwko siebie, aby spojrzeć sobie w oczy.

Mamed Khalidov 93,3 kgMariusz Pudzianowski 117,5 kg
Sebastian Przybysz 61,1 kgJakub Wikłacz 61,1 kg
Ibragim Chuzhigaev 93 kgIvan Erslan 92,8 kg
Daniel Rutkowski 66,2 kgLom-Ali Eskijew 66,3 kg
Andrzej Grzebyk 79,1 kgOton Jasse 79,6 kg
Patryk Kaczmarczyk 66,3 kgPascal Hintzen 66 kg
Bogdan Gnidko 93,4 kgMadalin Pirvulescu 92,5 kg
Michał Domin 66,3 kgPatryk Likus 65,5 kg
Yann Liasse 70,7 kgAdrian Gralak 70,5 kg
Shamad Erzanukaev 61,6 kgCarl McNally 61,5 kg
Wiktoria Czyżewska 61 kgAleksandra Karaseva 60,9 kg

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!