Grzebyk vs Jasse - Przebieg walki

Runda I

 

Od kopnięcia zaczyna Grzebyk. Bardziej ruchliwy jest Polak, kolejne kopnięcie. Brazylijczyk przewraca Grzebyka, wychwycił ręke byłego mistrza FEN-u. Grzebyk na górze, mamy półgardę. Polak stara się ustabilizować rywala, jednak ten dobrze się broni. Grzebyk bije z góry. Jasse stara się kleić do naszego reprezentanta. Polak nieustannie bije, sędzia przygląda się uważnie. Jasse wstaje. Grzebyk trafia w stójce, nokaut!

 

Andrzej Grzebyk pokonuje Otona Jasse przez nokaut, runda I

Grzebyk vs Jasse KSW 77

Grzebyk vs Jasse, czyli siódmy pojedynek na karcie walk gali KSW 77. Początkowo Grzebyk miał walczyć z Emilem Meekiem, który w tym roku podpisał kontrakt z KSW i debiutował na gali w Ostrowie Wielkopolskim. Niestety Norweg musiał zrezygnować z powodu kontuzji. Na jego miejsce wskoczył Brazylijczyk Oton Jasse. Reprezentant Tata Fight Team głównie bił się na galach w organizacji WOCS, jednak często przeplatał te występy z wizytami w Rosji. Jego rekord przed tym starciem to 21-8, jednak większość pojedynków miała miejsce z niezbyt doświadczonymi zawodnikami. W ostatnich czterech latach Oton przegrał wszystkie walki z wymagającymi rywalami.

Andrzej Grzebyk przed tym pojedynkiem miał za sobą sześć zawodowych walk. Ostatni raz jego umiejętności mogliśmy oglądać na gali KSW 72. Przegrał wówczas z Tomaszem Romanowskim. Wcześniej nie dał rady Adrianowi Bartosińskiemu. Od 2018 roku żaden z jego pojedynków nie zakończył się decyzją sędziów.

Kto wygrał walkę Grzebyk vs Jasse?

O tym, kto wygrał walkę Grzebyk vs Jasse na KSW 77, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 17 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 77.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Grzebyk vs Jasse, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem był Grzebyk. Kurs na jego wygraną wynosił 1.22. Z kolei triumf Brazylijczyka został oszacowany na 4.29. To oznaczało, że był on największym underdogiem gali XTB KSW 77.

Grzebyk vs Jasse Wynik

Wynik walki Grzebyk vs Jasse z pewnością ciekawi wszystkich fanów nokautów i wygranych przed czasem. Ostatnie dziesięć walk z udziałem Grzebyka kończyło się przez nokaut lub techniczny nokaut. Tym razem mogło być podobnie, gdyż jego rywal do tej pory nie wygrał żadnego starcia z doświadczonym rywalem. Trzeba było jednak mieć na uwadze, że Polak przegrał swoje ostatnie dwie walki w KSW i jeśli nie odrobiłby lekcji po ostatnim ciężkim nokaucie na KSW 72, to mogło być różnie. Ostatecznie Grzebyk ponownie udowodnił, że specjalizuje się w szybkich kończeniach walk i wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych! W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!