Liasse vs Gralak - Przebieg Walki

Runda I

 

Presję wywiera Gralak, który skraca dystans. Liasse jednak świetnie odwraca pozycję i dociska Polaka do siatki. Walka przenosi się na środek. Luksemburczyk klinczuje i szuka obalenia. Gralak jednak skutecznie się broni. Liasse wygląda lepiej po koniec tej rundy. Udaje mu się sprowadzić walkę do parteru. Polak broni się w żółwiu i tak kończy się pierwsza odsłona.

 

Runda II

 

Druga rozpoczyna się od presji ze strony Luksemburczyka, który skutecznie obala Polaka. Liasse zachodzi za plecy i wpina duszenie zza pleców. Gralak klepie, Luksemburczyk wygrywa!

 

Yann Liasse pokonuje Adriana Gralaka przez poddanie, runda II

 

Yann Liasse vs Adrian Gralak KSW 77

Liasse vs Gralak, czyli trzecie starcie w karcie walk KSW 77. Kilka miesięcy temu ich pojedynek zakończył się werdyktem no contest. Adrian Gralak już w 1. rundzie został sfaulowany przez Luksemburczyka niefortunnym włożeniem palca w oko. Ich pojedynek miał wyjaśnić, który z tych zawodników ma szansę na sukces w KSW. Liasse trafił do polskiej organizacji całkiem niedawno, ale w tym czasie zdążył pokonać dwóch rywali. Starcie z Polakiem będzie jego najtrudniejszym testem. W pierwszej walce, zanim doszło do faulu, delikatnie przeważał Luksemburczyk. Ciekawe, czy tym razem obaj zawodnicy będą równie energiczni, jak ostatnio.

Kto wygrał walkę Liasse vs Gralak?

O tym, kto wygrał walkę Liasse vs Gralak na KSW 77, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 17 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 77.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Yann vs Liasse, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem tego starcia był Liasse. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.47, natomiast wygrana Polaka została oszacowana na 2.69.

Liasse vs Gralak Wynik

Wynik walki Liasse vs Gralak na KSW 77 stał pod znakiem zapytania. Luksemburczyk przed tym starciem dzierżył solidny bilans 8-1. Sześć starć wygrał przed czasem i aż pięć w pierwszej rundzie. W KSW wystąpił do tej pory dwa razy. W lutym pokonał Oskara Szczepaniaka, a w lipcu Huberta Szymajdę. Dla Adriana pierwsza walka z Liasse była jego debiutem w polskiej organizacji MMA. Wcześniej na gali Babilon MMA w 2019 roku w efektownym stylu znokautował Damiana Zubę. Do tej pory Polak nie wiedział, co to porażka, o czym mówił jego bilans 5-0 w zawodowym MMA, ale po tej walce jego rekord został skażony pierwszą porażką.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych! W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!