Gnidko vs Pirvulescu - Przebieg walki

Runda I

 

Obaj zawodnicy ruszyli na siebie od pierwszej sekundy. Walka przechodzi pod siatkę, a tam Gnidko uderza kolanem w krocze rywala. Mamy przerwę. Walka wznowiona. Niesamowite kopnięcie Gnidko! Nokaut!

 

Bohdan Gnidko pokonuje Madalina Pirvulescu przez nokaut, runda I

Gnidko vs Pirvulescu KSW 77

Gnidko vs Pirvulescu, czyli jedna z walk na KSW 77. Ukrainiec debiutował w klatce na gali KSW 73. Jego rywalem był Damian Piwowarczyk. W pierwszym starciu w nowej federacji, po przechwyceniu nogi Piwowawczyka, prawym sierpowym odprawił Polaka z kwitkiem. Był to najszybszy nokaut w historii KSW. Został również wybrany najlepszym skończeniem gali KSW 73. Gnidko jest niepokonany w zawodowym MMA. Wszystkie walki kończył przed czasem, pięć razy nokautując przeciwników, a trzy razy poddając.

Madalin Pirvulescu pierwszy raz w federacji KSW zawalczył na gali z numerem 75 w Nowym Sączu. 27-latek z Rumunii rozprawił się z Adamem Tomasikiem, pokonując go w pierwszej minucie i dwudziestej trzeciej sekundzie pierwszej rundy przez TKO.

Kto wygrał walkę Gnidko vs Pirvulescu?

O tym, kto wygrał walkę Gnidko vs Pirvulescu na KSW 77, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 17 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 77.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Gnidko vs Pirvulescu mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów znacznym faworytem był Ukrainiec. Jego triumf obstawić można było po kursie 1.57, natomiast zwycięstwo Rumuna po 2.41.

Gnidko vs Pirvulescu Wynik

W ukraińsko-rumuńskim starciu faworytem był Gnidko. Wygrana jego rywala byłaby sporym zaskoczeniem dla kibiców i przede wszystkim obstawiających. Ukrainiec plasuje się na szóstym miejscu w oficjalnym rankingu KSW, a jego forma sugeruje, że faktycznie wynik walki Gnidko vs Pirvulescu mógł być tylko jeden. Kto pierwszy raz w karierze musiał obejść się smakiem i zgarnąć puchar za drugie miejsce? Wynik walki Gnidko vs Pirvulescu poznaliśmy już w sobotę 17 grudnia.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych! W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!