Kaczmarczyk vs Hintzen - Przebieg walki

Runda I

 

Kopnięciem rozpoczyna Hintzen. Kaczmarczyk wywiera presję, przejście do klinczu. Na wątrobe trafia Polak. Kaczmarczyk poprawia kolanami na głowę, Hintzen upada! Sędzia przerywa!

 

Patryk Kaczmarczyk pokonuje Pascala Hintzena przez nokaut, runda I

Kaczmarczyk vs Hintzen KSW 77

Patryk Kaczmarczyk vs Pascal Hintzen, czyli jeden z pojedynków na hitowej gali KSW 77. Kaczmarczyk ostatni raz pokazał się fanom MMA na gali KSW 72 w Kielcach. Jego rywalem był niepokonany do tej pory Dawid Śmiełowski (10-0). Początkowo Patryk przeważał, ale w drugiej rundzie Śmiałowski mocnym kopnięciem w korpus znokautował Kaczmarczyka. Była to druga porażka 24-latka w zawodowej karierze. Wcześniej poległ z Robertem Ruchałą na KSW 64 przez jednogłośną decyzję sędziów.

Pascal Hintzen był niepokonany przez cztery lata, zanim dołączył do federacji KSW, wygrywając siedem walk z rzędu. Jego seria zakończyła się na gali z numerem 67. Przegrał w pierwszej rundzie z Adamem Soldaevem. Pół roku później przeanalizował swoje błędy i zwyciężył w starciu z Patrykiem Likusem.

Kto wygrał walkę Kaczmarczyk vs Hintzen?

O tym, kto wygrał walkę Kaczmarczyk vs Hintzen na KSW 77, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 17 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 77. Z racji tego, że pojedynek Kaczmarczyk vs Hintzen był w połowie gali, to o wyniku dowiedzieliśmy się około godziny 21:30.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kaczmarczyk vs Hintzen, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem był Polak. Stawiając 100 zł na jego triumf, mogliśmy wygrać zaledwie 135, nie wliczając podatku. Na zwycięstwo Hintzena kurs wynosił 3.21.

Kaczmarczyk vs Hintzen Wynik

W polsko-niemieckim starciu faworytem był Kaczmarczyk. Wygrana jego rywala byłaby dużym zaskoczeniem dla typujących ten pojedynek. Patryk to jeden z najbardziej obiecujących przedstawicieli młodego pokolenia zawodników w KSW. Obecnie w rankingu kategorii piórkowej Polak jest o jedną pozycję wyżej od swojego rywala. Wiele wskazuje na to, że w przyszłości może stać się czołowym zawodnikiem MMA w naszym kraju.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych! W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!