Czyżewska vs Karaseva - Przebieg walki

Runda I

 

Czyżewska naciera do przodu, Karaseva zepchnięta do defensywy. Polka trafia mocnym ciosem! Ukrainka odwraca się od rywalki, ale Czyżewska zasypuję ją lawiną ciosów. Sędzia przerywa walkę. Polka wygrywa!

 

Wiktoria Czyżewska pokonuje Oleksandrę Karasevę przez TKO, runda I

Wiktoria Czyżewska vs Oleksandra Karaseva KSW 77

Czyżewska vs Karaseva, czyli inauguracyjna walka na KSW 77. Tego starcia tak naprawdę miało nie być, jednak włodarze postanowili urozmaicić ostatnie wydarzenie w tym roku, dodając jedyną walkę kobiet. Tym samym 77. edycja to aż 11 ciekawych walk. Faworytem była Polka, która mimo młodego wieku, posiada wiele sukcesów. Na jej koncie znajduje się m.in. mistrzostwo Europy w amatorskim MMA. W 2021 roku stoczyła 9 pojedynków, wygrywając wszystkie, w tym 4 w pierwszej rundzie. Czyżewska do tej pory stoczyła jedną zawodową walkę. Na gali TFL 25 pokonała w 21 sekund Wiktorię Domżalską.

Jej rywalką była Ukrainka, która w zawodowym MMA nie zaznała jeszcze porażki. Na profesjonalnej scenie pojawiła się przy okazji gali Zaruba Fight 2 w 2021 roku. Pokonała wówczas Annę Bidenko. Trzy miesiące później wygrała przez TKO z Iriną Bashkirovą. W tym roku sięgnęła po mistrzostwo Europy organizacji GAMMA.

Kto wygrał walkę Czyżewska vs Karaseva?

O tym, kto wygrał walkę Czyżewska vs Karaseva na KSW 77, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 17 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 77. Z racji tego, że pojedynek Czyżewska vs Karaseva był pierwszą walką, na rozstrzygnięcie tego starcia nie musieliśmy długo czekać.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Czyżewska vs Karaseva, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem tego starcia była Polka. Kurs na jej zwycięstwo wynosił 1.30, natomiast wygrana Ukrainy została oszacowana na 3.53.

Czyżewska vs Karaseva Wynik

Wynik walki Czyżewska vs Karaseva na KSW 77 z pewnością mógł być zaskoczeniem, jeśli to Karaseva zwyciężyłaby ten pojedynek. Polka ma ponad 140 stoczonych walk w karate i jest niepokonana od 2020 roku. Jej jedyna porażka miała miejsce na gali Thunderstrike Fight League 20, kiedy to musiała uznać wyższość Adrianny Kreft. Od tej pory wygrała 12 amatorskich starć i pokazała się z bardzo dobrej strony w zawodowym debiucie na TFL 25, pokonując Domżalską w 21 sekund rundy pierwszej. Czyżewska charakteryzuje się dużą eksplozywnością i lubi szarżować na przeciwniczki, zadając przy tym grad ciosów. O wyniku walki Czyżewska vs Karaseva dowiedzieliśmy się w sobotę 17 grudnia.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych! W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!