Domin vs Likus - Przebieg walki

Runda I

 

Likus zajął środek klatki. Obaj zawodnicy wyczekują na ruch przeciwnika. Likus wyprowadza krótkie kopnięcia. Domin natomiast atakuje głównie rękoma. Domin skraca dystans i dociska rywala do siatki. Walka ponownie wraca na środek. Domin trafia! Likus cofa się. Na koniec rundy Domin obalił przeciwnika.

 

Runda II

 

Domin wywiera presję, klinczuje i dociska Likusa do siatki. Walka przenosi się do parteru. Domin jest z góry. Udało mu się skontrolować Likusa. Domin przechodzi do duszenia, ale Likus jest w półgardzie. Domin wyjął nogę i przeszedł gardę rywala. Likus cudem ucieka z duszenia!

 

Runda III

 

Widać, że dużo sił kosztowała próba duszenia Domina. Likus wygląda nieco lepiej. Domin rusza jednak agresywnie z ciosami. Obaj zawodnicy są wyraźnie zmęczeni. Domin obala, Likus na plecach. Domin stara się utrzymać rywala pod sobą, aby wygrać tę rundę. Likus jest bliski ucieczki, ale wpada w trójkąt nogami. Sędzia przerywa walkę, Domin wygrywa!

 

Michał Domin pokonuje Patryka Likusa przez poddanie, runda III

Domin vs Likus KSW 77

Michał Domin vs Patryk Likus, czyli jedna z walk na gali KSW 77. Domin z rekordem 4-3, zanim zdecydował się na swój debiut, do którego doszło w 2017 roku, stoczył kilka pojedynków w amatorskim MMA. W KSW stoczył trzy walki. Ostatni raz w klatce pojawił się na gali z numerem 68. Musiał jednak uznać wyższość Patryka Kaczmarczyka, który zdemolował go w drugiej rundzie serią ciosów. Likus z kolei do tej pory zmierzył się w trzech profesjonalnych walkach MMA. Na KSW 59 w efektownym stylu wypunktował Cypriana Wieczorka. Na kolejnej edycji spod szyldu największej organizacji MMA w Europie nie dał szans Piotrowi Olszynce. Wygrana przez nokaut obrotowym łokciem została uznana za najlepszy nokaut 2021 roku. W sierpniu tego roku przegrał swój pierwszy pojedynek w KSW z Pascalem Hintzenem.

Kto wygrał walkę Michał Domin vs Patryk Likus?

O tym, kto wygrał walkę Domin vs Likus na KSW 77, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 17 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 77.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Domin vs Likus, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem był Likus. Jego zwycięstwo zostało oszacowane po kursie 1.55. Z kolei triumf Domina można było obstawić po kursie 2.45.

Domin vs Likus Wynik

Wynik walki Michał Domin vs Patryk Likus, czyli który z zawodników wygrał ten pojedynek? Przed debiutem Likus walczył amatorsko i półzawodowo. Zaczynał w zapasach, dwukrotnie sięgając po tytuły wicemistrza Polski oraz siedmiokrotnie mistrza Śląska. W amatorskim MMA jego największe osiągnięcie to brązowy medal mistrzostw Polski. Z kolei reprezentant Inżbud Rybnik Octagon Żory w zawodowej karierze stoczył siedem pojedynków, z których trzy wygrał przed czasem. Wynik walki Domin vs Likus w kategorii piórkowej poznaliśmy 17 grudnia.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych! W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!