Erzanukaev vs McNally - Przebieg walki

Runda I

 

Kopnięciem rozpoczyna McNally. Irlandczyk wywiera presję. Shamad odpowiada ładnym lowkickiem. McNally przechwytuje nogę rywala i dociska go do siatki. Erzanukaev odwraca pozycję. Sędzia przerywa walkę i pojedynek wraca na środek. Presję cały czas wywiera Irlandczyk. Shamad wyprowadza kopnięcie, jednak upada. 21-latek szybko wstaje. Erzanukaev skraca dystans, zachodzi za plecy i sprowadza walkę do parteru. McNally był blisko przetoczenia i odwrócenia pozycji, jednak reprezentant Polski był czujny.

 

Runda II

 

Runda II Znowu agresywnie rozpoczyna McNally. Erzanukaev wyprowadza kopnięcie w kroczę rywala i walka zostaje przerwana. Po wznowieniu ponownie naciera Irlandczyk. McNally dociska przeciwnika do siatki, ale 21-latek odwraca pozycję i obala. Erzanukaev zachodzi za plecy i wpina duszenie. Irlandczyk jednak powstrzymuje próbę duszenia. Polak zasypuje 28-latka ciosami i ponownie wchodzi za plecy i zapina duszenie. McNally klepie! Erzanukaev wygrywa!

 

Shamad Erzanukaev pokonuje Carla McNally'ego przez poddanie, runda II

Erzanukaev vs McNally KSW 77

Erzanukaev vs McNally, czyli druga walka na KSW 77. Polak debiutował w KSW na gali z numerem 65. Przed starciem z Bartoszem Rewerą, którego pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów miał za sobą cztery amatorskie walki i sześć półzawodowych. Przygodę ze sportami walki zaczął, będąc jeszcze dzieckiem, trenując sumiennie zapasy. W tej dyscyplinie zdobył około 200 medali, a ponadto posiada mistrzostwo Polski w brazylijskim jiu-jitsu.

Carl McNally zadebiutował w federacji KSW na gali z numerem 73. Irlandczyk mierzył się z Miłoszem Melchertem. McNally ostatecznie poddał Polaka przez duszenie zza pleców. Ulubiona technika 28-latka to gilotyna i najczęściej tę technikę wykorzystuje w trakcie swoich pojedynków.

Kto wygrał walkę Erzanukaev vs McNally?

O tym, kto wygrał walkę Erzanukaev vs McNally na KSW 77, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 17 grudnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala KSW 77. Z racji tego, że pojedynek Erzanukaev vs McNally był drugą walką, na rozstrzygnięcie tego starcia nie musieliśmy długo czekać.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Erzanukaev vs McNally, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW. Zdaniem bukmacherów nie było tutaj wyraźnego faworyta. Kurs na zwycięstwo obu wynosił 1.90.

Erzanukaev vs McNally Wynik

Wynik walki Erzanukaev vs McNally z pewnością ciekawi wszystkich fanów młodych talentów. Pojedynek został zakontraktowany w kategorii koguciej. Shamad, który reprezentuje Polskę, nazywany jest "młodym talentem znad Wisły". Do tej pory odbył zaledwie jedną zawodową walkę, a było to na KSW 65. Tam przez decyzję sędziów wygrał z B. Rewerą, ale w amatorskim MMA radził sobie świetnie, mając bilans 5-0. McNally jest od niego o 7 lat starszy, ale w zawodowej klatce aż tak większego doświadczenia nie ma. O wyniku Erzanukaev vs McNally dowiedzieliśmy się zatem w sobotę 17 grudnia.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych! W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!