Wyniki gali KSW 77, czyli kto wygrał na KSW 77? Grudniowe wydarzenie to historyczne starcie Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego oraz dziesięć walk, w tym dwie o pasy mistrzowskie!

KSW 77 Wyniki - Kto wygrał 17.12.2022

O tym, kto wygrał walki na KSW 77, przekonaliśmy się w sobotę wieczorem. Gala została zaplanowana na 17 grudnia. Po raz czwarty w historii organizacja KSW zawitała do Gliwic. Podczas ostatniego wydarzenia największej organizacji MMA w Polsce doszło do hitowego starcia Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim! W Co Main Evencie Sebastian Przybysz zmierzył się w walce o pas wagi koguciej z Jakubem Wikłaczem. Wyniki KSW 77 mogliśmy typować na stronie oficjalnego sponsora gali KSW, czyli zakładów bukmacherskich Fortuna *odbierz Kod promocyjny Fortuna.

Na KSW 77 doszło też do pojedynku o pas wagi półciężkiej pomiędzy Ibragimem Chuzhigaevem i Ivanem Erslanem. Samo wydarzenie zainaugurowało starcie kobiet Czyżewska vs Karaseva.

KSW 77 wyniki

Wyniki KSW 77 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze z pewnością jednak również będą uważnie obserwować słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV KSW 77.

Kolejne wydarzenia KSW cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do transmisji na platformie Viaplay. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki KSW 77 miały okazać się niezadowalające. Tym bardziej że w pełnej karcie walk KSW 77 mieliśmy aż 11 pojedynków, w tym największe w historii polskiego MMA starcie Pudzianowskiego z Khalidovem.

KSW 77 wyniki gali

Wyniki gali KSW 77 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na 17 grudnia zaplanowano dwunaste wydarzenie spod szyldu topowej federacji MMA w Europie w tym roku. Oprócz wspomnianych wcześniej walk doszło też do dwóch pojedynków, w których zmierzyli się niepokonani w zawodowym MMA Shamad Erzanukaev vs Carl McNally oraz Bohdan Gnidko vs Madalin Pirvulescu.

KSW 77 Wyniki walk

Wyniki walk KSW 77 poznaliśmy wieczorem 17 grudnia. Swoje umiejętności zaprezentowało aż 20 zawodników i dwie zawodniczki. Wszystkich kibiców elektryzowała z pewnością walka Pudziana z Mamedem, ale pozostałe starcia były równie emocjonujące.

Wyniki walk KSW 77:

 • Mamed Khalidov pokonał Mariusza Pudzianowskiego przez TKO, runda I,
 • Jakub Wikłacz pokonał Sebastiana Przybysza przez niejednogłośną decyzję,
 • Ibragim Chuzhigaev pokonał Ivana Erslana jednogłośnie na punkty,
 • Daniel Rutkowski pokonał Lom-Ali Eskieva przez niejednogłośną decyzję,
 • Andrzej Grzebyk pokonał Otona Jassee przez KO, runda I,
 • Patryk Kaczmarczyk pokonał Pascala Hintzena przez TKO, runda I,
 • Bohdan Gnidko pokonał Madalina Pirvulescu przez KO, runda I,
 • Michał Domin pokonał Patryka Likusa przez poddanie, runda III,
 • Yann Liasse pokonał Adriana Gralaka przez poddanie, runda II,
 • Shamad Erzanukaev pokonał Carla McNally przez poddanie, runda II
 • Wiktoria Czyżewska pokonała Oleksandrę Karasevą przez TKO, runda I

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych! W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!