Gala KSW 77 odbędzie się już 17 grudnia. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Arena Gliwice. Już od dawna wiadomo, że przy okazji sobotniej gali hala zostanie wypełniona po brzegi, bowiem bilety zostały wyprzedane w ekspresowym tempie. Ile trzeba zapłacić za transmisję KSW 77? Gdzie oglądać KSW 77?

PPV KSW 77

Główną atrakcją sobotniej gali KSW 77 będzie hitowy pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Ten pojedynek, a także wszystkie inne starcia możemy typować u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna). Oprócz tego starcia kibice zobaczą także dwa mistrzowskie pojedynki. O pas wagi koguciej powalczą Sebastian Przybysz oraz Jakub Wikłacz natomiast o mistrzostwo w dywizji półciężkiej Ibrahim Chuzhigaev z Ivanem Erslanem. Kibice, którym nie uda się obejrzeć sobotniej gali na żywo z trybun z pewnością zastanawiają się gdzie zobaczyć galę KSW 77. Pod koniec 2021 roku poinformowano, że wydarzenia spod szyldu KSW będzie transmitować na wyłączność platforma streamingowa Viaplay.

Gdzie obejrzeć transmisję PPV KSW 77?

Wyłączne prawa do transmisji gal KSW ma obecnie platforma streamingowa Viaplay. Aby otrzymać dostęp do transmisji należy wykupić subskrypcję, dzięki której otrzymamy pełen dostęp do całej platformy Viaplay. Co prawda wcześniejsza platforma, na której odbywały się transmisje - KSW TV - działa w dalszym ciągu, jednak jest ona dostępna w krajach, w których nie ma opcji wykupienia Viaplay. W naszym kraju legalnie KSW będzie można obejrzeć tylko na Viaplay.

Sprawdź także - karta walk KSW 77

PPV KSW 77 - Cena transmisji

Ile kosztuje transmisja KSW 77? Obecnie dostęp do platformy Viaplay można wykupić na dwa sposoby. W ramach pierwszego kupujemy dostęp na miesiąc za 34 PLN. Należy jednak pamiętać, że subskrypcja odnawia się do momentu aż sami z niej nie zrezygnujemy. Dodatkowo od 1 marca 2023 roku zostanie wprowadzona stawka 55zł/mies. Jeśli zdecydujemy się na drugi wariant to zobowiązujemy się na wykupienie pakietu na 12 miesięcy. Wtedy ceny za każdy miesiąc wyniesie 33,25 zł.

 

PPV KSW 77 - Czy można obejrzeć galę za darmo?

Aktualnie organizacja KSW nie przewiduje transmitowania swoich gal za darmo. Dostęp do każdego wydarzenia największej organizacji MMA w Europie jest możliwy wyłącznie dzięki wykupieniu subskrypcji platformy streamingowej Viaplay.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!