Przed nami ostatnia gala KSW 77 w tym roku - ale za to jaka! O starciu Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem mówiło się od dawna i wreszcie doczekaliśmy walki legend polskiego MMA. Nie dziwi zatem fakt, że tak dużo osób pyta, kiedy jest KSW 77 oraz kto walczy na KSW 77? Jest to ostatnia okazja na prawdziwą sportową ucztę w 2022 roku. Warto zatem zarezerwować sobie czas na niezapomniane emocje. Gdzie odbędzie się KSW 77? Ile kosztują bilety na KSW 77? Jakie walki na KSW 77 przyciągają największą uwagę?

KSW 77 Data

Pierwsze i zarazem najważniejsze pytanie, które nurtuje wszystkich fanów sportów walki to kiedy jest KSW 77? Data eventu została podana na kilka miesięcy przed. Federacja KSW po rozpoczęciu współpracy z Viaplay postanowiła organizować nawet 12 gal w ciągu roku! Wszystkie informacje na temat dat i miejsc podawane są z dużym wyprzedzeniem. Ostatnie wydarzenie spod szyldu jednej z największych organizacji MMA w Europie, które można typować w Fortunie (zobacz: kod promocyjny Fortuna) odbędzie się już w sobotę 17 grudnia o godzinie 19:00.

KSW 77 Miejsce

Poznałeś odpowiedź na pytanie, kiedy KSW 77. Teraz pora na kolejną dawkę informacji związaną z tym, gdzie KSW 77 postanowiło zorganizować swoją ostatnią galę w tym roku. Udany 2022 rok i dwanaście wydarzeń właściciele na czele z Martinem Lewandowskim i Maciejem Kawulskim postanowili hucznie zakończyć w Gliwicach. Jest to miasto, które często gości wydarzenia związane ze sportami walk. Poprzednia gala na hali widowiskowo-sportowej w Gliwicach odbyła się 18 grudnia 2021 roku. Miasto położone na Górnym Śląsku będzie świadkiem najgłośniejszej walki w historii polskiego MMA!

KSW 77 Bilety, Transmisje

Wszystkie bilety na XTB KSW 77 zostały szybko wyprzedane. Można je było nabyć na stronie alebilet.pl. Ceny biletów na KSW 77 zależały od wyboru miejsca na Arenie Gliwice. Najtańsze bilety na trybunach dolnych zaczynały się od kwoty 140 zł. Najdroższe w tej kategorii znajdujące się najbliżej klatki można było kupić za kwotę 850 zł. Loża VIP kosztowała 1200 zł, natomiast sektory na płycie rozeszły się za 2500 zł.

Sprawdź: typy na KSW

W związku z tym, że nie ma już opcji obejrzeć KSW 77 i walki "Pudzian" vs. Khalidov na żywo wśród wielu tysięcy kibiców, pozostaje tylko transmisja PPV z KSW 77. Największa polska federacja ma wyłączną umowę z Viaplay i tylko tam można oglądać wszystkie pojedynki z karty walk KSW 77. Abonament to koszt rzędu 34,99 zł za miesiąc. Za tą kwotę otrzymujemy dostęp do transmisji KSW 77 oraz do wcześniejszych eventów spod szyldu federacji. Transmisja z gali i ze studia rozpocznie się przed godz. 19:00.

KSW 77 Karta Walk

Na KSW 77 oprócz walki wieczoru "Pudzian" vs Khalidow zobaczymy 10 równie ciekawych starć. Na początek starcie kobiet. Niepokonana Wiktoria Czyżewska zmierzy się z Oleksandrą Karasevą, która również nie zaznała smaku porażki w zawodowym MMA. Następnie w klatce ujrzymy Shamada Erzanukaeva, który debiutował w KSW w grudniu 2021 roku. W jego drugim pojedynku w organizacji zmierzy się z Carlem McNally, który na KSW 73 poddał Miłosza Melcherta. Ciekawie zapowiada się także walka Yann Liasse (8-1) z Adrianem Gralakiem. Obaj zawodnicy spotkali się na KSW 75 w Nowym Sączu. Niepokonany Gralak przypadkowo dostał w oko i nie mógł kontynuować walki. Sędziowie unieważnili walkę, więc czas na ponowne ustalenie, kto jest lepszy! Karta walk na KSW 77 to również dwa starcia o pasy mistrzowskie: Ibragim Chuzhigaev vs Ivan Erslan i Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz.

 

Sprawdź wszystkie wyniki gali KSW 77

 

KSW 77 Kursy

Podczas najbliższej gali odbędzie się w sumie 11 pojedynków. Kursy KSW 77 na wszystkie dostępne są w Fortunie. W niektórych zestawieniach widać wyraźnych faworytów, w innych natomiast analitycy spodziewają się wyrównanych starć. Najwięcej będzie można zarobić na ewentualnej wygranej Oton'a Jasse, który zastąpi kontuzjowanego Emila Meek'a. Fani, którzy nastawiali się na stójkową wojnę Grzebyka z Meekiem będą rozczarowani, gdyż Brazylijczyk Jasse swoje szanse upatruje głównie w parterze. Kurs na końcowy triumf reprezentanta Tata Fight Team wynosi aż 4.29. Wszystkich interesuje jednak main event, czyli Pudzianowski kontra Khalidov. Na ten moment Mamed jest faworytem po kursie 1.70. Zwycięstwo "Pudziana" oszacowano na 2.15. Poniżej przedstawiamy wszystkie kursy KSW 77:

Walka

12
Wiktoria Czyżewska vs Oleksandra Karaseva1.30

3.53

Shamad Erzanukaev vs Carl McNally

1.901.90
Yann Liasse vs Adrian Gralak1.44

2.79

Michał Domin vs Patryk Likus

2.531.52
Bohdan Gnidko vs Mădălin Pîrvulescu1.57

2.41

Patryk Kaczmarczyk vs Pascal Hintzen

1.353.21
Andrzej Grzebyk vs Oton Jasse1.22

4.29

Daniel Rutkowski vs Lom-Ali Eskiev

1.901.90
Ibragim Chuzhigaev vs Ivan Erslan1.40

2.96

Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz

1.402.96
Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski1.70

2.15

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych! W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!