Lubisz gdy ktoś załatwia zbędne formalności za Ciebie? Graj tak jak chcesz, a my po prostu powiększymy Twoją wygraną. Bez podatku w BETFAN DODAJEMY +14% DO WYGRANYCH. Dzięki temu w praktyce płacimy podatki za Ciebie!

 1. Tworzysz swój kupon, dodając wybrane przez Ciebie zdarzenia. Na nim koniecznie musisz umieścić typ „Bez podatku”, który widnieje w szybkich linkach na stronie głównej,
 2. Jeśli wszystkie zdarzenia na Twoim kuponie będą kwalifikowały się do warunków promocji — tj. kursy minimum 3 zdarzeń na kuponie będą na poziomie 1.35 lub wyższym oraz zostanie dodany typ „Bez Podatku” – BETFAN zmieni współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%.

Betfan bez podatku – czy to możliwe?

brak podatku betfan

Betfan to jeden z najmłodszych bukmacherów online działających na naszym rynku. Firma założona przez Piotra Sienkiewicza dostała zezwolenie od Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności 29 października 2018 roku, a otwarcie strony internetowej miało miejsce dwa lata temu. Główną twarzą i ambasadorem bukmachera jest Mariusz Pudzianowski. Ciekawostką jest fakt, że koń naszego najlepszego strongmana w historii, który startuje na warszawskim torze, otrzymał przydomek „BETFAN”. Firma jak na razie działa tylko w Internecie i na razie nie zanosi się na otwarcie wciąż popularnych w Polsce punktów stacjonarnych. W ofercie bukmachera Betfan mamy do dyspozycji 30 dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, koszykówka, hokej, piłka ręczna, rugby, tenis, siatkówka, boks, kolarstwo, czy żużel.

Bukmacher oferuje jednak zakłady na niszowe dyscypliny takie jak: pesapallo, lekkoatletykę, narciarstwo alpejskie i krykiet. Wyróżniającym się rynkiem, który ciężko znaleźć u innych bukmacherów w Polsce jest „rozrywka”. Bukmacher daje nam możliwość blisko 200 zakładów na wydarzenia z zakresu ekonomii, mediów, pogody, polityki, show-biznesu i wydarzeń powiązanych ze sportem. Poza popularnym sportem Betfan kładzie duży nacisk na szybko rozwijający się na świecie E-sport. Do wyboru mamy takie gry jak:

 • Counter Strike,
 • Dota 2,
 • League of Legends,
 • Hearthstone,
 • King of Glory,
 • Overwatch,
 • Rainbow Six,
 • Rocket League,
 • Starcraft,
 • Valorant.

W przypadku sportów wirtualnych mamy do wyboru sporą ilość zdarzeń, a największą znajdziemy oczywiście w CS:GO i League of Legends. Bukmacher jako jeden z nielicznych na polskim rynku stworzył opcję tworzenia własnych zakładów. Podobnie jak w przypadku bukmachera eWinner wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie, a następnie poczekać do 24 godzin na zatwierdzenie przez analityków. Firma jak przystało na licencjonowanego gracza rynku bukmacherskiego, przygotowała dla klientów szeroki dział pomocy, w którym możemy dowiedzieć się informacji na temat promocji, rodzajów kuponów, oznaczeń dla zakładów i dostępnych płatności. Do wyboru mamy kontakt przez infolinię, stronę bukmachera, czat i e-mail.

Betfan bez podatku – oferta bukmachera

Betfan należy do grupy bukmacherów, u których oferta na grę bez podatku przoduje we wszelkich rankingach popularności. Wiadomo, że tego typu promocja poszukiwana jest przez wielu graczy. Rosnąca świadomość typerów odnośnie do zarządzania środkami na depozycie powoduje, że 12% tracone bezpowrotnie wraz z każdym kuponem na rzecz fiskusa, zaczyna coraz bardziej doskwierać. Dla niewtajemniczonych przypomnijmy, że podatek od gier hazardowych obejmuje każdy zakład i wynosi 12% jego stawki. Bukmacherzy widzą duży potencjał wszelkiego rodzaju promocji, zdolnych do przyciągania większej liczby graczy. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się gra bez podatku, Betfan przygotował dla swoich klientów atrakcyjną ofertę w tej dziedzinie.

Betfan bez podatku – ograniczenia czasowe

Bukmacher Betfan w pierwszych latach swojej działalności umożliwiał grę bez podatku 24 godziny na dobę bez żadnych ograniczeń. Niestety ten czas już minął, a obecnie gra bez podatku będzie promocją czasową powiązaną z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Bukmacher będzie regularnie informować w swoich mediach społecznościowych oraz przez komunikatory o pojawieniu się oferty gry bez podatku. Jedyny warunek, jaki należy spełnić, aby wygrana podlegała zwiększeniu o 14%, staje się zawarcie kuponu AKO na minimum trzy zdarzenia o kursie minimalnym 1,35 podczas trwania takiej promocji.

Betfan bez podatku – warunki gry

Omawiając warunki dla oferty Betfan bez podatku, naprawdę nie ma się nad czym rozpisywać. Zasady promocji są na tyle proste, że nawet na stronie bukmachera zajmują jedynie kilka linijek tekstu okraszonych wizerunkiem Mariusza Pudzianowskiego. Kluczowe staje się tu zrozumienie, że w Betfan gra bez podatku uruchamiana zostaje automatycznie, jeśli gracz zawrze kupon AKO na przynajmniej 3 zdarzenia. Kurs minimalny każdego z nich to 1,35, co wydaje się niezwykle atrakcyjnymi warunkami. Bardzo wielu graczy obstawia złożone kupony AKO na wiele więcej zdarzeń. Dlatego też warunki startowe dla promocji Betfan bez podatku naprawdę nie są wygórowane. Betfan bukmacher bez podatku umożliwia obstawianie, wyłączając jakiekolwiek limity ilościowe.

Betfan gra bez podatku – regulamin

betfan bez podatku regulamin

Regulamin oferty Betfan bez podatku stanowi przydatny odnośnik dla zapoznania się z warunkami promocji. Podstawową kwestią, na jaką należy zwrócić uwagę, staje się metoda obliczania wygranej na kuponie. Betfan przyjął strategię, która stosuje zwiększenie współczynnika zakładowego już w chwili zawarcia kuponu. Standardowo wynosi on 0,88, czyli uwzględnia w automatyczny sposób naliczany podatek. W Betfan współczynnik ten zawsze równa się 1,00, dla kuponów spełniających wymogi oferty Betfan bez podatku. Wygrana zostaje zatem obliczana w taki sposób, jakby podatek w ogóle nie istniał, chociaż oczywiście w tym przypadku pokrywa go bukmacher. Jednak przegrane zakłady skutkują zapłaceniem podatku przez gracza, gdyż odpowiedzialność bukmachera dotyczy wyłącznie wygranych pozycji.

Na wstępie regulaminu uzyskamy informacje o warunkach promocji, które przedstawiliśmy w poprzednim akapicie. W Betfan gra bez podatku uruchomiona została w październiku 2019 roku. Betfan słynie nie tylko z gry bez podatku, lecz także z innych ciekawych ofert bonusowych. Widać zatem, że dla bukmachera promocje dla typerów stanowią bardzo ważny element strategii budowy zaufania wśród klientów.

Happy Hours Betfan – zasady promocji

Pod nazwą Happy Hours kryje się najczęściej promocja na grę bez podatku. Bukmacherzy ustalają określone godziny, w których zakłady w określonym typie, po ustalonym kursie minimalnym pojedynczych zdarzeń. Co więcej, dokonane w obrębie konkretnego rynku. Podlegają zwiększeniu wygranej o kwotę zapłaconego podatku, de facto niwelując jego istnienie. Bukmacher Betfan nie nazwał jednak oficjalnie czasowego umożliwienia gry bez podatku jako Happy Hours.

Czy warto grać bez podatku w Betfan?

Po tym wszystkim, co do tej pory powiedzieliśmy, widać wyraźnie jak wysoką poprzeczkę bukmacher Betfan ustawił swojej konkurencji. Zważywszy na jasne warunki regulaminowe, można śmiało wystawić Betfan najwyższą możliwą ocenę w tym wymiarze. Nie da się ukryć, że ta propozycja stanowi twardy orzech do zgryzienia dla innych organizatorów zakładów wzajemnych. Dla wielu typerów, których strategia zakłada zawieranie kuponów na kilka zdarzeń jednocześnie, całkowite przejście do Betfan może być decyzją uzasadnioną ekonomicznie. Odzyskanie wartości podatku przekłada się na bardzo wysokie kwoty, które w innych serwisach bukmacherskich przepadłyby bezpowrotnie. Oczywiście, decyzja o zmianie bukmachera nie może być formowana wyłącznie na podstawie informacji o jednej promocji. Promocja Betfan bez podatku jest po prostu zbyt atrakcyjna, aby można było obok niej przejść obojętnie.

Zobacz także:


Do niedawna BETFAN posiadał w swojej ofercie dostępną cały czas grę bez podatku w przypadku obstawienia co najmniej 3 zdarzeń. Mowa o tych występujących o kursie minimalnym pojedynczego typu 1.35. Niestety promocja się zakończyła, lecz bukmacher zapowiada, że będzie wracać do gry bez podatku przy cyklicznych promocjach.
Promocje pozwalające na podwyższenie kursu zakładu o mnożnik 1.14 będzie odbywać się na tej samej zasadzie, co gra bez podatku. W takim przypadku będziemy musieli stworzyć kupon z co najmniej 3 zdarzeń o określonych kursach. Następnie z panelu po lewej stronie ekranu zaznaczyć Grę bez podatku. Ta natomiast podwyższy nasz mnożnik podatkowy z 0,88 do 1.0.