Cashout, a inaczej zamknięcie zakładu przed czasem, to funkcja oferowana przez bukmacherów, dzięki której możemy wcześniej wypłacić część naszej wygranej i nie przejmować się tym, co stanie się z pozostałymi meczami na kuponie. Firma traktuje tę opcję jako „zabezpieczenie” przed naszą większą wygraną, w porę wycofując się i oferując nam określoną stawkę. Bukmacher nie musi tego robić, lecz decyduje się na to wtedy, gdy uważa, że zmniejszy to jego straty. Zamiast otrzymać całą wygraną, zarobimy nieco mniej. Oczywiście może stać się również tak, że nasz kupon ostatecznie by nie wszedł i wtedy to my skorzystamy. Firmy bukmacherskie, jak w każdej innej branży, dążą jednak do minimalizacji strat. Jeżeli uznają, że nasz kupon prawdopodobnie zakończy się wygraną, wolą dać nam mniejszą kwotę i nie doprowadzić do kolejnej utraty pieniędzy.

Czy bukmacher Betfan umożliwia zamykanie kuponów przed czasem? Dowiesz się tego w poniższym artykule.

Sprawdź też:

Betfan Cashout – Czy jest dostępny?

Betfan wcześniejsze zamknięcie kuponu w swojej ofercie posiada od początku istnienia na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Klienci tej firmy powinni być zadowoleni, ponieważ cashout Betfan oferowany jest stosunkowo często, a jego wysokość stoi na przyzwoitym poziomie. Jeśli więc nie mamy ochoty na wieczorną adrenalinę i chcemy wcześniej zamknąć kwestię rozstrzygnięcia naszego kuponu, możemy śmiało skorzystać z funkcji cashout w Betfan. Opcja — jeżeli jest dostępna — znajduje się bezpośrednio przy kuponie na liście zakładów w menu kuponów.

Zobacz: Aplikacja Mobilna Betfan

Betfan Cashout – na czym to polega?

betfan zamykanie zakładów

Zamykanie zakładów przed czasem jest oczywiście przydatne dla klientów, lecz korzystają z niej również bukmacherzy. Gdyby tak nie było, zapewne firmy oferujące zakłady w ogóle nie wprowadzałyby takiej możliwości. Często zdarza się, że od momentu obstawienia kuponu do momentu rozpoczęcia meczu może wystąpić wiele czynników, które doprowadzą do zmiany kursów. Wysokokursowa „taśma” może też urealnić się w przeciągu kilku dni, a nasza ogromna wygrana będzie na wyciągnięcie ręki. Wtedy operator musi interweniować, by nie stracić na nas zbyt wiele gotówki. Firmy wolą dać nam część pieniędzy i być pewnymi, że nie będą musieli oddać już niczego ponad tę sumę. Betfan stara się zapewniać dobre warunki cashoutu i proponować jego wysoką kwotę, aby dojść do sytuacji, w której każda ze stron jest wygrana.

Zobacz: Cashback Betfan

Betfan cashout – kiedy to możliwe?

Bukmacher Betfan cashout oferuje tylko w określonych momentach. Wcześniejsze zamknięcie zakładu, zwykle jest możliwe w kilku typowych sytuacjach:

  • jeszcze przed rozpoczęciem meczów, jeśli kurs na nie zdecydowanie spadł,
  • jeżeli trafiliśmy już najwyższe kursy na naszym kuponie i zostały nam same zdarzenia o niskich kursach,
  • jeśli na kuponie zostało nam tylko jedno zdarzenie,
  • czasami również w trakcie spotkań, jeśli wyniki układają się po naszej myśli.

Przede wszystkim musimy znaleźć się w sytuacji, w której nasza końcowa wygrana wydaje się być stosunkowo pewna. Może to oznaczać małą liczbę pozostałych zdarzeń, ich niskie kursy lub duże spadki. W takim przypadku zazwyczaj będziemy mogli otrzymać cashout w Betfan. To, czy zdecydujemy się z niego skorzystać, jest oczywiście naszym wyborem. Polecamy jednak choćby rozważyć tę możliwość, ponieważ nierzadko może uratować nas przed utratą pieniędzy, a przede wszystkim zaoszczędzić wieczornego stresu.

Betfan Cashout – ograniczenia

Funkcja umożliwiająca wcześniejsze zamknięcie zakładu nie jest dostępna w przypadku, gdy nasza potencjalna wygrana przekracza 2280 zł. Wtedy kupon kwalifikuje się do dodatkowego podatku od wysokich wygranych. Podobnie sprawa ma się z różnego typu bonusami. Firma Betfan niekiedy wyłącza cashout w przypadku części organizowanych przez siebie promocji. To dwie najbardziej typowe sytuacje, kiedy niestety nie uda nam się wypłacić pieniędzy przed czasem. W innych przypadkach raczej nie powinno być przeszkód z otrzymaniem opcji cashoutu.

Jak zamknąć przed czasem zakład w Betfan?

jak zrobić cashout betfan

W Betfan wcześniejsze zamknięcie kuponu jest banalnie proste! Konieczne jest wejście w panel naszych kuponów i przejście do konkretnej otwartej pozycji, która pozostaje nierozstrzygnięta. Jeżeli bukmacher Betfan uznał, że chce umożliwić nam wcześniejszą wypłatę, poniżej kuponu powinien pojawić się przycisk „cashout” z określoną kwotą, którą otrzymamy po skorzystaniu z opcji. Aby jej użyć, nie trzeba nic więcej, niż tylko nacisnąć na to pole. Czasem pojawia się jeszcze komunikat, czy na pewno chcemy użyć funkcji cashout, który należy potwierdzić. W tym momencie firma rozpoczyna wypłatę wskazanej sumy na nasz depozyt. Warto oczywiście dwa razy zastanowić się, zanim podejmiemy taką decyzję.

Nie zawsze bukmacher będzie oferować nam na tyle wysoką kwotę, że cashout będzie opłacalny. Opinie graczy na temat funkcji cashout w Betfan są pochlebne. Operatorowi nie zdarzają się zbyt często problemy związane z realizacją tej funkcji. Czasem zdarzają się jedynie sytuacje, w których cashout ma nieco inną wartość, niż była oferowana przed zamknięciem zakładu. Przeważnie ma to jednak miejsce tylko wtedy, gdy wypłacamy pieniądze podczas trwania spotkań na kuponie.

Sprawdź: Opinie Betfan

Betfan cashout – korzyści

Możesz przede wszystkim ubezpieczyć się przed niechcianą utratą pieniędzy. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku, gdy zagraliśmy „taśmę”, na której była duża liczba zdarzeń. Wszyscy wiemy, że w pewnym momencie limit szczęścia niestety się kończy. W Betfan cashout pozwoli nam temu szczęściu pomóc i zagwarantować sobie pewne pieniądze! Jeżeli tylko kwota do wypłaty jest odpowiedniej wysokości, powinniśmy mocno rozważyć wybór tej funkcji. Oczywiście może okazać się, że gdybyś nie wypłacił oferowanej przez bukmachera kwoty, zarobiłbyś więcej, jednak cashout pozwala zminimalizować ryzyko do zera. Na taką opcję często decydują się osoby, które nie są przekonane co do pozostałych na kuponie typów i wolą mieć „w ręku” mniejszą kwotę, niż drżeć o ewentualne rozstrzygnięcie zamykających kupon spotkań. Co więc zyskasz? Pewność, że pieniądze są Twoje i spokój.

Czy muszę skorzystać z cashoutu w Betfan?

Jako gracze możemy, lecz nie musimy skorzystać z cashoutu. Funkcja ta pozostaje do naszej dyspozycji i jest to wyłącznie naszą decyzją, czy zgodzimy się na jej użycie. Należy jednak mieć na uwadze, iż opcja ta może również pojawiać się i znikać. Jeżeli w danym momencie bukmacher Betfan uzna, że opłacalne jest dla niego zaoferowanie nam wcześniejszej wypłaty, możemy pochylić się nad tą możliwością. Niedługo potem jednak sytuacja może zupełnie się zmienić i firma straci podstawy do obdarowania nas możliwością wykonania cashoutu. Nie można więc zbyt długo się zastanawiać, zwłaszcza gdy piłka jest w grze, ponieważ cashout nie trwa wiecznie!

Sprawdź: Betfan bez podatku

Kiedy warto zrobić cashout w Betfan?

robienie cahsoutu betfan

Najważniejszą kwestią jest odpowiednie przeliczenie „wartości” naszych dotychczasowych zielonych typów. Innymi słowy — należy łączny kurs kuponu podzielić przez kursy nierozstrzygniętych spotkań, a następnie pomnożyć przez stawkę zmniejszoną o podatek. Wtedy dowiemy się, ile wygralibyśmy, gdybyśmy nie zdecydowali się na dołożenie kolejnych spotkań do kuponu. Oczywiście cashout nigdy nie będzie wynosić identycznej kwoty, gdyż bukmacher Betfan od wcześniejszego zamknięcia zakładu pobiera marżę — inaczej dla firmy oferującej zakłady funkcja ta byłaby zupełnie nieopłacalna. Jeśli jednak proponowana kwota jest bliska tej, która powinna nam się należeć, możemy zdecydować się na taki ruch i oszczędzić sobie dodatkowych nerwów, czy kupon wejdzie, czy nie.

Czy warto robić cashout w Betfan?

Jeśli chodzi o cashout Betfan odrobił zadanie domowe. Jest on bardzo często dostępny, proponowane stawki nie odbiegają od tych oferowanych przy podobnych warunkach przez konkurencję. Nie zdarza się także zbyt wiele problemów technicznych z realizacją cashoutu. Pieniądze szybko pojawiają się na depozycie i równie szybko można przenieść je na swoje konto bankowe.

Mamy nadzieję, że teraz już wiecie, czym jest cashout i jak działa u bukmachera Betfan. Funkcja ta to bardzo interesująca opcja, z którą warto się zapoznać i polubić, aby osiągać większe zyski z naszej gry!

Zwiń

Czy bukmacher Betfan oferuje cashout? Tak, bukmacher Betfan posiada funkcjonalność cashout. Nie jest on oczywiście obowiązkowy ale fakultatywny. Czy przy cashoucie otrzymam całą kwotę? Niestety nie. W zamian za to, że nie musisz ryzykować swoich pieniędzy do końca kuponu bukmacher pobiera prowizję.