Starcie Adriana Bartosińskiego z Arturem Szczepaniakiem będzie prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem na gali KSW 81. Kiedy zobaczymy walkę Bartosiński vs Szczepaniak? O której godzinie walka Bartosiński vs Szczepaniak?

Bartosiński vs Szczepaniak - kiedy walka?

Kiedy Adrian Bartosiński vs Artur Szczepaniak? Walka wieczoru w kategorii półśredniej, którą można typować w LVBet (odbierz kod promocyjny lvbet), odbędzie się w sobotę 22 kwietnia.

Bartosiński vs Szczepaniak o której godzinie walka?

Organizacja KSW ustaliła kolejność walk na kilka dni przed głównym wydarzeniem w Tomaszowie Mazowieckim. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00. Bartosiński i Szczepaniak z racji, że w karcie walk KSW 81 mamy aż 20 nazwisk, powinni wejść do oktagonu, nie wcześniej niż o godz. 23:00. Bardziej nastawiamy się jednak na okolice północy.

Bartosiński w KSW

27-latek kontrakt z KSW podpisał po uczestnictwie w programie "Tylko Jeden". W nim zarówno ćwierćfinał, jak i półfinał wygrał przed czasem. W nowej organizacji zadebiutował w marcu 2021 roku. Pokonał wówczas Lionela Padilę w trzeciej rundzie przez TKO.

W kolejnym starciu pokonał Michała Michalskiego, a w trzecim występie w KSW rozprawił się z byłym podwójnym mistrzem FEN – Andrzejem Grzebykiem. Swoją ostatnią walkę Adrian Bartosiński stoczył w listopadzie 2022 roku na gali KSW 76. „Bartos” wygrał z Krystianem Kaszubowskim przez TKO już w pierwszej rundzie.

Szczepaniak w KSW

Artur kontrakt z KSW podpisał po wyśrubowaniu rekordu 7 zwycięstw i 1 porażki. Wcześniej jego umiejętności można było zobaczyć w takich organizacjach jak Cage Warriors czy EMC. W debiucie na gali KSW 69 rozprawił się w pierwszej rundzie z Jivko Stoimenovem. Następnie na wydarzeniu z numerem 76 ponownie w pierwszej odsłonie z łatwością znokautował Briana Hooia. Te dwie wygrany dały mu szanse walki o pas wagi półśredniej.

Kiedy jest KSW 81?

Gala KSW 81 odbędzie się już 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim. Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 19:00.

KSW 81 gdzie oglądać?

Galę można obejrzeć wyłącznie w systemie pay-per-view. Dostęp do transmisji KSW 81 można wykupić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest pakiet Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN/mies. Drugą opcją jest wykupienie PPV na oficjalnej stronie kswtv.com - koszt to 40 PLN.

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!


O której godzinie walka Bartosiński vs Szczepaniak?
Pojedynek powinien rozpocząć się po godzinie 23:00.
Kiedy KSW 81?
Czwarta gala w tym roku odbędzie się 22 kwietnia.