Na Clout MMA 1 do klatki powróci jeden z najlepszych freak fighterów Piotr Pająk. Zmierzy się on z Wojciechem Sobierajskim, który pokazał się z bardzo dobrej strony podczas swojego debiutu. Kto wygra walkę Pająk vs Rekordzista?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Pająk vs Rekordzista - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Pająk vs Rekordzista dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Pająk vs Rekordzista znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Pająk vs Rekordzista

Kursy na Pająk vs Rekordzista, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów bardzo wyraźnym faworytem jest Piotr Pająk. Kurs na jego zwycięstwo wynosi bowiem zaledwie 1.25, natomiast na Wojciecha Rekordzistę 3.41.

Typy na Pająk vs Rekordzista - Clout MMA 1

Typy na Pająk vs Rekordzista, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Formuła K-1 bez wątpienia premiuje Pająka. Jest on bowiem bardzo dobrym zawodnikiem muay thai. Rekordzista natomiast to przede wszystkim pięściarz, jednak w poprzedniej walce z Kamilem Hassanem udowodnił, że jest w stanie poradzić sobie również w MMA.

Pająk powinien wygrać to starcie, głównie dzięki kopnięciom. O skończenie Sobierajskiego będzie jednak bardzo trudno. Warunki fizyczne Rekordzisty umożliwiają mu toczenie walki na dystans, przez co Pająk z pewnością będzie miał wiele problemów w wymianach bokserskich.

TYP: Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
KURS: 1.45

Typy na Pająk vs Rekordzista - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Pająk vs Rekordzista? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). Jest to to oficjalny sponsor organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!