Starcie Magicala Jr z Adrianem Ciosem dość nieoczekiwanie pojawiło się na karcie walk Clout MMA 1. Początkowo Cios z Magicalem Jr mieli zmierzyć się na gali Prime Show MMA 5. Ostatecznie jednak do tego pojedynku nie doszło. Kto wygra walkę Magical Jr vs Cios?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Magical Jr vs Cios - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Magical Jr vs Cios dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który na wyłączność wystawia kursy na wszystkie walki w organizacji Clout MMA 1.

Zakłady na walkę Magical Jr vs Cios znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Magical Jr vs Cios

Kursy na Magical Jr vs Cios, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów faworytem w tym pojedynku będzie Magical Jr.. Kurs na wygraną brata Daniela Magicala wynosi 1.33, natomiast na Adriana Ciosa 2.93.

Typy na Magical Jr vs Cios - Clout MMA 1

Typy na Magical Jr vs Cios, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Adrian Cios ma na swoim koncie już pięć walk. Przegrał cztery z nich, a w ostatniej poległ już po zaledwie 13 sekundach. Dla Magicala Jr walka na Clout MMA 1 będzie debiutem w klatce. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie powinno przeszkodzić mu to w pokonaniu Ciosa. Magical Jr jest wyższy, większy i wydaje się, że jest również bardziej odporny psychicznie niż Adrian Cios.

TYP: Wygrana Magicala Jr przed czasem

Typy na Magical Jr vs Cios - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Magical Jr vs Cios? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.