Przez długi czas wydawało się, że walka Denisa Labrygi z Denisem Załęckim jest nieunikniona. Do starcia Labryga vs Załęcki dojdzie na gali Clout MMA 1, jednak rywalem byłego zawodnika Wotore nie będzie Denis Załęcki, a jego ojciec Dawid. Kto wygra walkę Labryga vs Załęcki?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Labryga vs Załęcki - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Labryga vs Załęcki dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Labryga vs Załęcki znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Labryga vs Załęcki

Kursy na Labryga vs Załęcki, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem tej walki jest Denis Labryga. Kurs na zwycięstwo Labrygi wynosi zaledwie 1.16, natomiast na Dawida Załęckiego 4.33.

Typy na Labryga vs Załęcki - Clout MMA 1

Typy na Labryga vs Załęcki, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Labryga jest w tej walce faworytem. Jednak Dawid Załęcki pokazał, że jest niezwykle twardym zawodnikiem w walce z Mateuszem Kubiszynem. Warunki fizyczne Labrygi robią ogromne wrażenie, jednak naszym zdaniem Załęcki postawi większy opór niż wydaje się bukmacherom. Nawet jeśli będzie musiał uznać wyższość Labrygi, to powinien przetrwać pierwszą rundę.

TYP: Koniec w pierwszej rundzie - NIE
KURS: 1.48

Typy na Labryga vs Załęcki - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Labryga vs Załęcki? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). Jest to oficjalny sponsor organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!