[pozostale_walki gala="Clout MMA 1"]

Clout MMA - wyniki wszystkich walk NA ŻYWO! Sprawdź, kto był górą w walce wieczoru sierpniowej gali federacji Clout MMA. Czy Marcin Najman zepsuł kupony i pokonał murowanego faworyta, Andrzeja Fonfarę? Jak rozstrzygnął się głośny konflikt Monika Laskowska vs. Nikita? Rezultaty i relacja live z wszystkich pojedynków na tej stronie.

Pierwsza gala Clout MMA, którą mogłeś obstawić u bukmachera Fortuna (odbierz darmowe 20 PLN, wpisując kod promocyjny fortuna) za nami. Wydarzenie rozpoczęło się studiem o godz. 19:00, a pierwsi zawodnicy do klatki wyszli kilka minut po godz. 20:00. Atrakcją wieczoru był pojedynek, w którym były mistrz świata IBO w wadze półciężkiej, Andrzej Fonfara stoczył walkę w nowej dla siebie formule MMA z "Księciem Freak-Fightów", Marcinem Najmanem. Starcie potrwało zaledwie 16. sekund i zwyciężył je Andrzej Fonfara przez TKO.

W pierwszym z dwóch co-main eventów zobaczyliśmy pojedynek, który mógłby bez problemu odbyć się na jednej ze sportowych organizacji. Mowa tutaj o starciu znakomitego kick-boksera Tomasza Sarary z amerykańskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki, Jay Silvą. Walka potrwała pełen dystans, a sędziowie jednomyślnie przyznali zwycięstwo Sararze.

Drugi co-main event umownie rozstrzygnął odwieczny spór, który sport jest lepszy, piłka nożna czy siatkówka. Zbigniew Bartman miał problemy w pierwszej rundzie, ale w drugiej zachował się jak rasowy zawodnik, poddając Tomka Hajto duszeniem zza pleców.

Ponadto świetne widowisko dostarczył Denis Labryga i Dawid Załęcki. Panowie nie odpuszczali ani na sekundę. Ostatecznie Labryga pokonał Dawida Załęckiego, który nie wyszedł do drugiej rundy z powodu kontuzji nogi.

Clout MMA wyniki walk gali 05.08.2023

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich walk Clout MMA.

Walka wieczoru:

Co-main event #2:

Co-main event #1:

Karta główna:

Karta wstępna: