Podczas gali Clout MMA 1 odbędą się dwie walki kobiet. W jednej z nich zobaczymy pojedynek pomiędzy Pauliną Hornik a Ewą Wyszatycką znaną jako Mrs Honey. Kto wygra walkę Hornik vs Mrs Honey?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Hornik vs Mrs Honey - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Hornik vs Mrs Honey dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Hornik vs Mrs Honey znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Hornik vs Mrs Honey

Kursy na Hornik vs Mrs Honey, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytką tego starcia jest Wyszatycka. Kurs na zwycięstwo Mrs Honey wynosi 1.75, natomiast na Paulinę Hornik 1.92.

Typy na Hornik vs Mrs Honey - Clout MMA 1

Typy na Hornik vs Mrs Honey, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Od debiutu Mrs Honey minął już blisko rok. Obserwując jej poczynania w social mediach można z pewnością stwierdzić, że po walce odpuściła sobie treningi i była skupiona na innych zajęciach. Hornik natomiast stoczyła już dwie walki. W pierwszej błyskawicznie pokonała Martynę Pysię Zbirańską, a w drugiej, mimo przegranej, zaprezentowała się z niezłej strony w starciu z Lexy Chaplin.

W tym starciu przewidujemy niespodziankę i stawiamy na Paulinę Hornik. Podczas starcia z Lexy zaskoczyła ona agresją. Przyjęła wtedy wiele ciosów, jednak to jej nie powstrzymywało i stale wywierała presję. Pokazała tym dużą odporność na ciosy i zawziętość, co w walkach kobiet na galach freakowych jest rzadkością. Jeśli dojdzie do wymiany to Hornik powinna przełamać Mrs Honey. Wydaje się również, że Paulina ma za sobą więcej treningów i utrzymuje regularność startów, czego nie można powiedzieć o Wyszatyckiej.

TYP: Paulina Hornik
KURS: 1.92

Typy na Hornik vs Mrs Honey - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Hornik vs Mrs Honey? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!