W walce otwarcia pierwszej gali Clout MMA dojdzie do starcia dwóch zawodników, którzy mieli wystąpić w turnieju High League Grand Prix. Zmierzą się w nim Kacper "Ludwiczek" Bociański oraz Mariusz "Super Mario" Sobczak. Kto wygra walkę Ludwiczek vs Super Mario?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Ludwiczek vs Super Mario - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Ludwiczek vs Super Mario dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Ludwiczek vs Super Mario znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Ludwiczek vs Super Mario

Kursy na Ludwiczek vs Super Mario, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Mariusz Sobczak. Kurs na zwycięstwo Super Mario wynosi zaledwie 1.25, natomiast na Ludwiczka 3.41.

Typy na Ludwiczek vs Super Mario - Clout MMA 1

Typy na Ludwiczek vs Super Mario, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Dla Super Mario będzie to debiut. Ludwiczek natomiast ma za sobą już trzyrundowe starcie z Daro Lwem. Nie było tam jednak wiele walki, bo Kaźmierczuk skupił się na punktowaniu i unikaniu wymian.

Kondycja z pewnością nie będzie najmocniejszą stroną obu zawodników. W połączeniu z brakiem doświadczenia walka ta nie powinna potrwać zbyt długo. Wątpliwe też, że którykolwiek z zawodników podejdzie do walki tak ostrożnie jak Daro Lew w walce z Ludwiczkiem.

TYP: Poniżej 2,5 rundy
KURS: 1.80

Typy na Ludwiczek vs Super Mario - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Ludwiczek vs Super Mario? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). Jest to oficjalny sponsor organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!