Federacja Clout MMA postanowiła zakontraktować dwie wyjątkowo kontrowersyjne zawodniczki. Monika Laskowska, znana jako Najlepsza polska dziennikarka, zmierzy się z Nikolą Nikitą Bielą, o której było niezwykle głośno w ostatnich miesiącach. Kto wygra walkę Nikita vs Monika Laskowska?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Nikita vs Monika Laskowska - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Nikita vs Monika Laskowska dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Nikita vs Monika Laskowska znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Nikita vs Monika Laskowska

Kursy na Nikita vs Monika Laskowska, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W pojedynku debiutantek to Monika Laskowska jest uważana za faworytkę. Kurs na zwycięstwo Najlepszej polskiej dziennikarki wynosi 1.35, natomiast na Nikitę 2.84.

Typy na Nikita vs Monika Laskowska - Clout MMA 1

Typy na Nikita vs Monika Laskowska, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Przewidywanie wyniku tej walki to wróżenie z fusów. Nie wiadomo bowiem co potrafią obie zawodniczki, a wydaje się, że niewiele. Końcowy rezultat może być zatem efektem przypadku.

Według nas walka od pierwszych sekund będzie bardzo chaotyczna i powinna przypominać pierwsze freakowe pojedynki kobiet. Historia pokazuje, że kończyły się one błyskawicznie i również podobny przebieg przewidujemy w tej walce.

TYP: Walka skończy się w pierwszej rundzie
KURS: 1.90

Typy na Nikita vs Monika Laskowska - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Nikita vs Monika Laskowska? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). Jest to oficjalny sponsor organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!