Walka Zbigniewa Bartmana z Tomaszem Hajto to jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków na gali Clout MMA. Do tego starcia dojdzie w co-main evencie nadchodzącego wydarzenia. Kto wygra walkę Bartman vs Hajto?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Bartman vs Hajto - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Bartman vs Hajto dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Bartman vs Hajto znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Bartman vs Hajto

Kursy na Bartman vs Hajto, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zbigniew Bartman jest największym faworytem na całej karcie walk Clout MMA 1. Kurs na wygraną byłego siatkarza wynosi bowiem tylko 1.07, natomiast na Tomasza Hajto 6.32.

Typy na Bartman vs Hajto - Clout MMA 1

Typy na Bartman vs Hajto, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Obaj zawodnicy zadebiutują w MMA w tej walce. Trudno zatem spodziewać się jakie umiejętności wniosą do klatki. Faworytem wydaje się być młodszy Bartman, jednak kurs 1.07 zdecydowanie odstrasza od postawienia na byłego siatkarza.

W walkach debiutantów w tak wysokich wagach często widzimy szybkie skończenia. Naszym zdaniem podobnie może być w tej walce. Zarówno Bartman, jak i Hajto nie są przyzwyczajeni do przyjmowania uderzeń, przez co bardzo prawdopodobne, że w sytuacji zagrożenia spanikują. Pod dużym znakiem zapytania stoi też kondycja 50-letniego Tomasza Hajto. Wątpliwe, że będzie on w stanie bić się aż trzy rundy.

TYP: Mniej niż 2,5 rundy
KURS: 1.40

Typy na Bartman vs Hajto - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bartman vs Hajto? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!