Na gali Clout MMA 1 dojdzie do walki Cezarego Gołębiewskiego, znanego jako Czarek Czaruje, z Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem. Kto wygra walkę Czarek Czaruje vs Szalony Reporter?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Czarek Czaruje vs Szalony Reporter - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Czarek Czaruje vs Szalony Reporter dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Czarek Czaruje vs Szalony Reporter znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Czarek Czaruje vs Szalony Reporter

Kursy na Czarek Czaruje vs Szalony Reporter, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdecydowanym faworytem w tej walce według bukmacherów jest Matysiak. Kurs na zwycięstwo Szalonego Reportera wynosi 1.30, natomiast na Cezarego Gołębiewskiego 3.09.

Typy na Czarek Czaruje vs Szalony Reporter - Clout MMA 1

Typy na Czarek Czaruje vs Szalony Reporter, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Kursy skazują Czarka na porażkę. Jednak według nas te przewidywania są mocno przesadzone. Szalony Reporter nie pokazał się bowiem aż tak dobrze w swojej pierwszej walce.

Przewidujemy, że ten pojedynek może być znacznie bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy bukmacherskie. Według nas walka ta potrwa powyżej 1,5 rundy. Co prawda kurs na to zdarzenie nie jest najwyższy, jednak idealnie sprawdzi się na kuponie złożonym z kilku zdarzeń.

TYP: Walka potrwa powyżej 1,5 rundy
KURS: 1.30

Typy na Czarek Czaruje vs Szalony Reporter - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Czarek Czaruje vs Szalony Reporter? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!