Jednym z najbardziej sportowych pojedynków na karcie walk Clout MMA 1 będzie pojedynek Tomasza Sarary z Jayem Silvą. Kto wygra walkę Sarara vs Silva?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Sarara vs Silva - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Lizak vs Skowyra dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Sarara vs Silva znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Sarara vs Silva

Kursy na Sarara vs Silva, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów ten pojedynek powinien wygrać Tomasz Sarara. Kurs na zwycięstwo reprezentanta Polski wynosi zaledwie 1.23, natomiast na Jaya Silvę 3.57.

Typy na Sarara vs Silva - Clout MMA 1

Typy na Sarara vs Silva, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Sarara jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Polak jeszcze do niedawna walczył w organizacji KSW i mierzył się z bardzo mocnymi zawodnikami. Silva poważną karierę zakończył już kilka lat temu. Ostatnią walkę w MMA stoczył w listopadzie 2019 roku. We wrześniu zeszłego roku stoczył natomiast walkę bokserską.

Według nas Sarara zwycięży to starcie, jednak Silva przez lata kariery udowodnił, że jest niezwykle twardym zawodnikiem. Co prawda zanotował podczas swojej kariery aż 13 przegranych, jednak tylko 4 z nich przez KO bądź TKO. Naszym zdaniem Polak dość mocno porozbija rywala, jednak nie zdoła skończyć go przed czasem. Do takiego typu zachęca też wysoki kurs.

TYP: Tomasz Sarara wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
KURS: 4.00

Typy na Sarara vs Silva - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Sarara vs Silva? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!