W walce wieczoru gali Clout MMA 1 dojdzie do starcie pomiędzy Andrzejem Fonfarą a Marcinem Najmanem. Dla Fonfary będzie to debiut w MMA. Natomiast były mistrz WKU stoczy już 13 walkę w tej formule. Kto wygra walkę Najman vs Fonfara?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Najman vs Fonfara - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Najman vs Fonfara dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Najman vs Fonfara znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Najman vs Fonfara

Kursy na Najman vs Fonfara, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmachery nie dają Najmanowi w tej walce najmniejszych szans. Kurs na zwycięstwo Fonfary wynosi bowiem zaledwie 1.07, natomiast na Macina Najmana 6.32.

Typy na Najman vs Fonfara - Clout MMA 1

Typy na Najman vs Fonfara, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Różnica klas i osiągnięć między tymi zawodnikami jest ogromny. Fonfara podczas swojej kariery dosięgnął bowiem szczytu zdobywając pas mistrzowski IBO. Walczył z tak wybitnymi pięściarzami jak Adonis Stevenson czy Chad Dowson. Najman natomiast, biorąc pod uwagę wszystkie formuły w których walczył, tylko dwukrotnie wygrał z zawodnikami o dodatnim rekordzie. Należą do nich Doug Phillips (boks) oraz Rysiek Szczena (MMA).

To pokazuje jaka przepaść dzieli tych zawodników. Mimo tego, że dla Fonfary będzie to debiut w MMA, to powinien on błyskawicznie rozbić Najmana. El Testosteron ma co prawda aż 12 walk w tej formule, jednak nie prezentował się w nich dobrze. Na korzyść Fonfary będą działać warunki fizyczne, szybkość, siła czy wydolność. Jeśli Najman chwiał się w ostatniej walce po ciosach Pawła Jóźwiaka, to dla Fonfary powinna być to łatwa robota.

TYP: Koniec w pierwszej rundzie
KURS: 1.35

Typy na Najman vs Fonfara - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Najman vs Fonfara? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!