Na gali Clout MMA 1 w końcu dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu Piotra Lizakowskiego. Popularny Lizak zmierzy się z tiktokerem Dominikiem Skowyrą. Kto wygra walkę Lizak vs Skowyra?

 

Walka jeszcze się nie rozpoczęła. Śledź relację live i wyniki Clout MMA od godz. 19:00

 

Lizak vs Skowyra - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Lizak vs Skowyra dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Lizak vs Skowyra znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Lizak vs Skowyra

Kursy na Lizak vs Skowyra, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy są prawie pewni wygranej Lizakowskiego. Wskazują na to kursy. Kurs na zwycięstwo Lizaka wynosi bowiem zaledwie 1.15, natomiast na Dominika Skowyrę 4.14.

Typy na Lizak vs Skowyra - Clout MMA 1

Typy na Lizak vs Skowyra, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Piotr Lizakowski, nie wiadomo czemu, jest uważany za wyjątkowo dobrego zawodnika MMA. Wystarczy jednak odszukać walki Lizaka na amatorskich galach MMA, żeby zobaczyć, że opinie te są mocno przesadzone. Co prawda, jak na standardy freakowe Lizakowski jest niezłym zawodnikiem, jednak stawianie go w roli aż tak ogromnego faworyta wydaje się przesadzone.

Dominik Skowyra ma doświadczenie w sportach walki, bowiem przed laty przez długi czas trenował judo. Nie można tego co prawda porównać do MMA, jednak te umiejętności z pewnością przydadzą mu się w klatce. Mimo ogromnej rozbieżności w kursach przewidujemy wyrównany pojedynek, który nie zakończy się szybko. Naszym zdaniem walka ta może potrwać nawet pełen dystans.

TYP: Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
KURS: 2.50

Typy na Lizak vs Skowyra - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Lizak vs Skowyra? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!