Na gali Clout MMA 1 wystąpi aż dziesięciu debiutantów. Jednym z nich będzie Jarosław "Jarek Ninja" Sobonkiewicz. Zmierzy się on z mającym już trzy walki na swoim koncie Konradem Karwatem. Kto wygra walkę Karwat vs Ninja Jarek?

Karwat vs Ninja Jarek - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Karwat vs Ninja Jarek dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Karwat vs Ninja Jarek znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Karwat vs Ninja Jarek

Kursy na Karwat vs Ninja Jarek, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów jest to drugi najbardziej wyrównany pojedynek na karcie walk Clout MMA 1. Nieznacznym faworytem jest jednak były strongman. Kurs na zwycięstwo Konrada Karwata wynosi 1.55, natomiast na Ninja Jarka 2.15.

Typy na Karwat vs Ninja Jarek - Clout MMA 1

Typy na Karwat vs Ninja Jarek, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Konrad Karwat po wygranych z Tarzanem oraz Radosławem Słodkiewiczem przegrał z Denisem Labrygą. Przy okazji tej przegranej zdobył jednak bezcenne doświadczenie. Natomiast Ninja Jarek jak na razie tylko opowiada o swoich legendarnych walkach na ulicy. Fani freak fightów jednak na pewno wiedzą, że tego typu historie bardzo szybko weryfikuje klatka.

W tej walce zdecydowanie stawiamy na Karwata. Były strongman powinien mieć przede wszystkim ogromną przewagę w płaszczyźnie parterowej oraz w grapplingu. Jeśli Karwat nie będzie wdawał się w niepotrzebne wymiany stójkowe, to nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem debiutanta.

TYP: Konrad Karwat
KURS: 1.55

Typy na Karwat vs Ninja Jarek - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Karwat vs Ninja Jarek? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!