W jednej z walk na gali Clout MMA 1 zobaczymy pojedynek pomiędzy Pawłem Scarface'em Bombą a bratem Mariusza Pudzianowskiego - Dominikiem. Kto wygra walkę Scarface vs Pudzianowski?

Scarface vs Pudzianowski - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Scarface vs Pudzianowski dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Scarface vs Pudzianowski znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

Kursy na Scarface vs Pudzianowski

Kursy na Scarface vs Pudzianowski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy przez długi czas nie mogli się zdecydować kto jest faworytem tej walki. Kursy zmieniały się wielokrotnie, ale ostatecznie za faworyta został uznany Dominik Pudzianowski. Kurs na wygraną Pudziana wynosi 1.67, natomiast zwycięstwo Scarface'a zostało oszacowane na 1.95.

Typy na Scarface vs Pudzianowski - Clout MMA 1

Typy na Scarface vs Pudzianowski, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Dominik Pudzianowski wygrał swoją debiutancką walkę na Wotore, jednak nie zaprezentował w niej nic wyjakowego. Zadawał wiele obszernych, mało technicznych ciosów, a jego rywal nie postawił mu praktycznie żadnego oporu. Scarface natomiast w walce z Murańskim udowodnił, że posiada umiejętności stójkowe.

Jeśli Bomba mądrze podejdzie do tej walki to jest w stanie wypunktować Pudzianowskiego. Dysponuje on lepszym zasięgiem, więc jeśli skupi się na okopywaniu wykrocznej nogi Pudziana oraz unikania półdystansu to bardzo prawdopodobne, że znów sprawi niespodziankę. Warto również zaznaczyć, że pod znakiem zapytania stoi przygotowanie kondycyjne Pudzianowskiego, które nie zostało sprawdzone w walce z Obcolem. Bomba natomiast wytrzymał prawie cały dystans w walce z Murańskim.

TYP: Paweł Scarface Bomba
KURS: 1.95

Typy na Scarface vs Pudzianowski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Scarface vs Pudzianowski? Typy na Clout MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna), który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA 1 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!