Na gali FAME Friday Arena 1 dojdzie do starcia na interesujących zasadach. MMA vs BJJ to walka, w której Dominik "Jaxu" Jax zmierzy się z Adrianem "Medusą" Salamonem. Pierwszy z zawodników będzie mógł korzystać z pełnego MMA, natomiast Medusa został pozbawiony możliwości zadawania ciosów. Kto wygra walkę Jaxu vs Medusa?

Jaxu vs Medusa - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Jaxu vs Medusa dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Jaxu vs Medusa znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Jaxu vs Medusa

Kursy na Jaxu vs Medusa, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Medusa jest drugim największym faworytem na karcie walk FAME Friday Arena 1. Kurs na zwycięstwo Adriana Salamona wynosi 1.18, natomiast na Dominika Jaxa aż 4.00.

Typy na Jaxu vs Medusa - FAME Friday Arena 1

Typy na Jaxu vs Medusa, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Dominik Jax będzie miał w tej walce znacznie większy wachlarz technik do wykorzystania. Wydaje się jednak, że Medusa nie pozwoli mu z nich skorzystać, bowiem błyskawicznie przeniesie walkę do parteru. W tej płaszczyźnie Salamon z pewnością będzie zdecydowanie górował.

Brak możliwości zadawania ciosów może nawet wyjść Medusie na plus, skupi się on bowiem wyłącznie na technikach kończących. Jeśli zdoła obalić Jaxa na początku to walki to bardzo możliwe, że zdoła go poddać już w pierwszej odsłonie.

TYP: Medusa wygra w pierwszej rundzie
KURS: 2.75

Typy na Jaxu vs Medusa - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Jaxu vs Medusa? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.