Organizacja FAME MMA postanowiła doprowadzić na gali FAME Friday Arena 1 do kilku pojedynków, które początkowo miały się odbyć podczas gali High League 7. Jednym z takich starć jest walka Kuby Nowaczkiewicza z Josefem Bratanem. Kto wygra walkę Nowaczkiewicz vs Josef Bratan?

Nowaczkiewicz vs Josef Bratan - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Nowaczkiewicz vs Josef Bratan dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Nowaczkiewicz vs Josef Bratan znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Nowaczkiewicz vs Josef Bratan

Kursy na Nowaczkiewicz vs Josef Bratan, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Ten pojedynek to według bukmacherów najbardziej wyrównane starcie na całej karcie walk Fame Friday Arena 1. Minimalnym faworytem jest jednak Nowaczkiewicz. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.75, natomiast na Josefa Bratana 1.95.

Typy na Nowaczkiewicz vs Josef Bratan - FAME Friday Arena 1

Typy na Nowaczkiewicz vs Josef Bratan, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Warunki fizyczne są co prawda po stronie Josefa Bratana. Jednak trzeba zaznaczyć, że w ostatnim czasie Nowaczkiewicz znacznie zwiększył swoją muskulaturę, dzięki czemu może być w tej walce silniejszy. Istotną kwestią jest także to, że Nowaczkiewicz znacznie bardziej przykłada się do treningów, dlatego powinien on górować technicznie i wydolnościowo nad Josefem.

Bratan powinien stanowić zagrożenie tylko w stójce. Jeśli Nowaczkiewicz zdoła przewrócić Josefa i przenieść walkę do parteru to powinien zanotować kolejne zwycięstwo w swojej karierze.

TYP: Jakub Nowaczkiewicz
KURS: 1.75

Typy na Nowaczkiewicz vs Josef Bratan - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Nowaczkiewicz vs Josef Bratan? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.