W co-main evencie gali FAME Friday Arena 1 wystąpi Filip "Filipek" Marcinek, który zawalczy z Marcinem Dubielem. Pojedynek ten odbędzie się w formule K-1 w małych rękawiczach. Kto wygra walkę Filipek vs Dubiel?

Filipek vs Dubiel - zakłady bukmacherskie - FAME Friday Arena 1

Zakłady bukmacherskie na walkę Filipek vs Dubiel dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Filipek vs Dubiel znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy na Filipek vs Dubiel

Kursy na Koro vs Edzio, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy nie dają w tym starciu większych szans Filipkowi. Kurs na zwycięstwo Marcina Dubiela wynosi bowiem zaledwie 1.18, natomiast na Filipa Marcinka aż 4.00.

Typy na Filipek vs Dubiel - FAME Friday Arena 1

Typy na Filipek vs Dubiel, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Filipek w tej walce jest skazywany na porażkę. Nie jest to zaskoczenie, bowiem Dubiel w ostatnim czasie ma świetną passę i jest aktualnie po trzech wygranych z rzędu. Filip Marcinek natomiast przegrał dwie poprzednie walki.

Naszym zdaniem walka ta powinna potrwać pełen dystans. Zarówno Filipek, jak i Dubiel, udowodnili, że należą do bardzo twardych i wytrzymałych zawodników. Dubiel jeszcze nigdy nie przegrał przed czasem, a dodatkowo ma za sobą osiemnastominutową bitwę z Błońskim. Filipek ma na swoim koncie tylko jedną porażkę przed czasem, jednak Whindersson Nunes jest znacznie lepszym technicznie zawodnikiem niż Marcin Dubiel.

TYP: Pełen dystans
KURS: 1.68

Typy na Filipek vs Dubiel - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Filipek vs Dubiel? Typy na FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.